Ako zabudnút

Príspevok v téme: Ako zabudnút
Mima_282

Ludia pomozte mi ako zabudnut na byvaleho s ktorým som bola skoro 4 roky a vymenil ma za inú ... Sú tomu sice uz tri mesiace ale nedokazem sa z toho pozbierat.Stale sa k tomu vraciam,neustale premyslam nad tym kde som som urobila chybu,keby som sa inak spravala,keby som niektore veci inak urobila.Kazdým dnom sa citim hrozne, a každy den placem uz mam pocit ze nevladzem.Najhorsie na tom je to ze nechcem sa chodit ani zabavat,nemam chut ani len vonku ist s kamaratkami,nemam ani chut jest ani nic. A co je horsie je to ze sa dozvedam ze tam kam chodil so mnou pred tym na nase miesta teraz chodi s nou :(((((((((( niekedy chcem zomriet radsej.... :(((((((((

Mima_282

Ano nejak som si to vtedy neuvedomovala ked sme este boli spolu ale ked sme uz boli rozideny a zistila som ze uz ma tu druhu tak som si vlastne spomenula na to ze on sa v poslednej dobe naozaj divne spraval.Nikam ma nechcel brat zo sebou (pred tym sme chodili vsade spolu a s nim do roboty som chodila obcas namiesto skoly),zrusil dovolenku ze on nikam zrazu nejde a to sme planovali od Vianoc ze v lete pojdeme niekam.No a namiesto dovolenky ma cakal takyto koniec.Lenze ja hlupana som si toto vsetko uvedomila ked uz bolo neskoro,ze ma mozno uz vtedy podvadzal.Pred tym bolo vsetko v pohode.Najhorsie na tom je ze on sa mi este aj vysmieva.Minule som ho nahodou stretla ked siel s tou jeho.... a ukazal jej mna(ukazal na mna prstom) a obaja sa zacali smiat.Myslela som ze v tej chvili snad zomriem.Nechapem preco sa tak ku mne chova,strasne mi to ublizuje a ponizuje ma tym.A pri tom vie dobre ze ho mam rada a neviem zabudnut :((( - najhorsi rozchod v mojom zivote... ON je taky a aj vzdy bol taky strasne hrdy ked sme sa pohadali vzdy som ja doliezla jeho ani nehlo,jeho proste vobec netrapi ked niekto trpy dokaze sa druhym vysmievat.Lenze az teraz som to pocitila ked ma nechal.Pred tym som to brala ze sa zmeni ze ide mat 23 tak snad sa zmeni k lepsiemu,ale asi nie kedze ma dokazal takto nechat.A este mi napisal taku sms ze-,,vidis ze nemam chrbtovu kost tak mi viac nepis a nevolaj do pi... ´´ - toto mi napisal ked som mu po tych dvoch tyzdnoch pisala nech sa vrati...Strasne ma to vtedy polozilo

bella1988

fuuuha tak to je ozaj ,,brutaaaalny" dovod na rozchod...to mi pride skor smiesne ja neviem ved necudovala by som sa kebyste spolu chodili 2 mesiace ale 4 roky...ja mam priatela 2 roky a neviem si predstavit ze by sme sa pohadali a nebavili 2 tyzdne a ani si to nejak nevysvetlili alebo co...ja si tiez myslim ze tu druhu babu uz musel mat dlhsiu dobu a sa rozhodoval ako sa s tebou rozist a ta hadka mu asi prisla vhod...a aj si si vsimla ze by sa ku koncu k tebe nejak inak spraval ? chladnejsie?

Mima_282

No on ma nechal z nicoho nic lebo sme sa pohadali koli tomu ze ma oklamal.On a tak som urazena od neho odysla a TOTO BOL KONIEC.Nepovedal mi ze je koniec .Potom o dva tyzdne na tom som mu pisala sms ze co mu je ze nech sa uz nehneva a pod. on na ta ze on uz ma svoj zivot a ja svoj a ze mu uz nemam pisat ani volat mam mu dat pokoj,este mi aj vynadal a napisal mi ze ma nelubi uz a potom som sa dozvedela ze uz ma inu.Takze podla mna ma vymenil.Zeby si po skoro 4 rocnom vztahu tak rychlo nasiel inu,za tyzden? Nechce sa mi verit musel ju uz dlhsie poznat... Neviem ako mam zabudnut.Proste koli hluposti ma nechal az tomu ani nemozem uverit

bella1988

a co sa stalo vo vasom vztahu ze sas tebou priatel rozisiel? kedze ty ho zjavne stale milujes...nasiel si inu? alebo dovod bol iny a inu si nasiel az neskor?