Nakupy v Polsku-Nowy Targ

dd

my sme boli v Targu cez leto, nejak zaciatkom augusta, mne sa tam moc nechcelo, lebo to vychadzalo tusim 140km cesta len tam..chcela som ist do Tesina, ten mame blizsie, ale do Tesina akurat prerabali cestu, tak sme sa s kamaratom dohodli, ze teda pojdeme do toho Targu. bolo tam skvele, tie trhy su tam obrovske, ovela vacsie, ako v Tesine, mali tam koooopy krasnych veci, dalo sa platit aj eurami, ale my sme mali vymenene polske zlote a vo vacsine pripadov bolo vyhodnejsie platit zlotymi, ako eurami, ale poliaci ako prvu hovorili vzdy cenu v eurach :D.boli sme tam v sobotu, neviem, ktory iny den este tam tie trhy su, ale boli sme tam hned rano, tusim po 8.rano sme tam prisli(vraj oni to tam o niektorej hodine balia, neviem uz presne o ktorej, tak sme sli tak, aby sme tam boli hned rano), vsetko sme obehali a pokupili, co sme potrebovali..

[zruseny8]

Deee odkial prosim ta si pretoze ja mam tiez polsko tak 60km...:)co tam take nove teraz maju? ci mam nasich rpesvedcit aby sme tam isli..
no ano a okrem tych starych tenisiek odporucam si obliect akoby si isla do ruska, pretoze tam je vzdy nehorazna zima..

Deee

Zabka44 ja to mam do Targu 60km, chodime casto, je to hlavne o vybere aspon pre mna, to co tu nemame, alebo musim obehat pol okresu tam najdem za 20 minut cena je porovnatelna, obcas sa da zjednat trochu nizsie, ale pozor trhovisko je dost zablatene odporucam stare tenisky, skuste si pozriet aj mesto, aj v obchodoch je dost pekna ponuka, prijemne nakupovanie

[zruseny8]

jaaaaj to ako s priatelom :)) ja som si myslela ze nieco take ako skolsky alebo iny druh vyletu..tak to potom uz chapem

Zabka44

Smajlik dakujem. Rada sa prechadzam,spoznavam rozne pamiatky a hlavne rada beham po obchodoch. Mojmu priatelovi to dost vadi,ale chodi somnou a vzdy sa dohodneme na niakom kompromise. Chodime na vylety po celom slovensku,rakusku,cesku,trosku madarsku a teraz chceme ist do polska.

[zruseny8]

hej je to priamo v nowom targu ale este som nepocula o niekom kto ide na vylet na trhy do polska :))
ja osobne som tam bola naposledny nieco vyse mesiaca ale krstna bola minulu sobotu, cize 14.11 a pokupila plno krasnych veci. vies mozno to zalezi od vkusu alebo prachov...ale myslim si ze urcite si nieco vyberies...potom daj vediet ze ako si pochodila a co si nakupila