10 kg za 3 mesiace...aké máte skúsenosti?

Príspevok v téme: 10 kg za 3 mesiace...aké máte skúsenosti?
26maťulienka

ahojte, za posledný rok som dosť pribrala. asi 10 kg, no a teraz som sa konečne odhodlala, že so sebou vážne niečo urobím a vrátim sa na pôvodnú váhu. Mám 165 cm a 70 kg. Chcem schudnúť na 60. Ani pri 60 kg síce nebudem nejak moc chudá, ale mne to stačí. Dá sa schudnúť za 3 mesiace (to je môj cieľ) bez jojo efektu, prípadne iných zdravotných problémov? aké s tým máte skúsenosti? veľmi pekne ďakujem za vaše príspevky

ipodka

caute! ja sa tiez pokusam schudnut. ale mne ide o centaky. a tak. no a oj jedalnicek je nasledovny
ranajky: 2 male ks nakrajaneho vlakninoveho chleba+platok nizkotucneho syra+salatove listy + 1ks ovocia
Desiata: to iste
obed: acidko 400 ml + 2 male platky ovseneho chleba so salatom
olovrant:jogurt so zeleninou
vecera: zelenina+ cottage abo kura(namiesto cottageu)
nie je to vela chleba? asi hej ale ja neviem co si mam nosit do skoly. toto je najpraktickejsie. hm... a este cviciim denne 40 minut na bicykli a potom este 20 minut posilovacky na brucho zadok a ruky. no. co na to poviete? napiste na mail. dikes

26matulienka

lleilla: 2 kg za 2 týždne, začala som skôr, ako som to sem písala...myslím, že to nie je až tak moc

sun0808: začala som pravidelne raňajkovať, ale len niečo malé, napr. si dal 1/2 rožka so šunkou a rajčinou, na desiatu nejaké ovocie, na obed zjem to, čo je doma navarené, ale len toľko koľko mi pýta (a zistila som, že to je podstatne menej, ako som predtým jedávala), na olovrant si dám zase nejaké ovocie alebo jogurt a večera sa už nájde. Ale snažím sa, aby bola ľahšia, napr. nejaký zeleninový šalát. Vôbec nie som hladná a ani nemám pocit, že by som sa nejak obmedzovala v jedle, keďže na obed zjem v podstate všetko (aj mastnejšie). A to je na tom to najlepšie. Bez nejakého týrania to ide dole.

poliewoocka: mojím cieľom je schudnúť 10 kg a keď sa mi to podarí potom si dám možno nový cieľ, ako napr. spevniť postavu :). Pretože keď si poviem, že chcem spevniť postavu, tak ma to absolútne nemotivuje tak, ako keď si poviem, že chcem zhodiť 10 kg

poliewoocka

Baby preco sa orientujete cislami?Preco si vzdy davate ciele schudnut X kil? Uvedomte si, ze to, co schudnete strasne rychlo je vacsinou voda a svalstvo.. kvalitne chudnutie je pomalsie, pri ktorom sa straca tuk a chrani svalova hmota..
nezabudat jest denne aspon 1g bielkoviny na kg hmotnosti..
a davajte si radsej ciele ako pevnejsia, stihlejsia postava, plochsie brusko, mensi, pevnejsi zadok a pod..len nie, ze "este 8 kil"..
a co potom?

andy11

Cauko, ja som za 3 mesiace schudla 12 kg pred dvoma rokmi. Ziadne zdravotne problemy, skor celkove zlepsenie. Naspat mam 2kg, lebo som dlhsie necvicila, ale nikto si to nevsimol. Drzala som 90- dnovku, ta jedina mi pomohla a vobec nelutujem, ze som ju drzala. Drzim palce!

lenula

matulienka ja v takomto pripade si dam nieco male, bud maly chlebik, alebo rozok s niecim, alebo jogurt+ovocko. Neber to tak vazne, len si to prisposob tomu, kedy budes obedovat...