Strach z horror filmu

Príspevok v téme: Strach z horror filmu
Student23

Ako viete, v dnesnej dobe je mozne vsade najst a pozriet si hociaki horror film.
Ja osobne som fanusikom horror filmov, hoci niektore sa mi zdaju smiesne, zvacsa tie kde je vela krvi,
Nemam strach zo ziadneho horror filmu iba z jedineho a to presne ze postavy z toho filmu.
Ide o serial filmov Halloween a presne o Michael Myers cize: ghostradio.files.wordpress.com
Prvi krat som pozeral tento film ked som bol este chlapec ale vobec to na mna neutikalo, pozeral som aj pokracovanie, bez ziadneho strachu. Potom sa stalo ze som si chcel pozriet 1cast filmu, lebo stale tvrdim ze je to pre mna najlepsi horror film, pozerali sme to niekolki priatelia a iba mne bol ozajstnim horror.
To bolo asi pred 2 rokmi a od ted mam strach zostat sam na intraku, mam strach ist po chodbe v noci, ked som sam na izbe spim so svetlom a aj ked spim tak v kuse sa budim a pozeram ci nie je pri mne, ked som doma tak snivam ze ide schodmi do mojej izbe, niekedy sa mi zda ze ho vidim ked pozriem von z okna.
Je to dost sialene kedze mam 23 rokov.
Jednoducho, pozeral som strasne vela horror filmov, ale ziadny neutikal na mna tak ako tento, alebo zabijak z toho filmu.
Rozpraval som sa s priatelkou, ani ona uz nevie co mi moze pomoct okrem toho aby som uz isiel ku psichologovi alebo podobne.
Nejde mi tolko o to, ze niekomu je to smiesne, ale utika to na moj vykon v skole, lebo ked zostanem sam na izbe, v rano nemozem stat do skoly, lebo som celu noc bdel ci nie je pri mne.
Prosim vas o najaku poradu alebo hoci co, co by mi mohlo pomoct.
Dakujem

bryndzicka

Ja som zas videla horor SAVO a to bol des ci pana.....tam ostalo vsetko biele ako sneh do dnes vidim vsetko tak cudne ...bielo ci co ....

aknitka

tak SAW je fakt brutál, manžel pozeral SAW VI v noci do včera rána a včera mi celý deň opisoval ako to malo dobrý scenár. stačil mi slovný opis. vydieť to určite nemusím (dávnejšie som videla SAW I a nikdy viac)

pupinka

Ja si na dobru noc pustam svokru na cd a potom nemozem zaspat aj 3 dni,to je horor jak hovado.Ak mate zaujem,poslem kopie,len pre silne zaludky !!!

lucyliu111

k tomu paranormal activity sa pridavam, tiez som to videla pred par dnami a stale nad tym uvazujem, nieze by som sa vyslovene bala ale stale mi to vrta v hlave..asi ta realnost ma desi, lebo ostatne horory co som videla mi nic nespravili.

ramirka

cokoladka je to paranormal activity...to som videla pred dvomi dnami a mam dost este teraz hadam...a nemohla som vobec zaspat ked som to videla