asi vymyslam blbosti

Príspevok v téme: asi vymyslam blbosti
čača

s manzelom sme 4 roky spolu a velmi sa lubime.samozrejme prvotna vasen uz vyprchala,ani sexu uz nie je tolko.velmi ho milujem a neviem si predstavit zivot s nikym inym,manzel je totiz velmi dobry clovek.napriek tomu si niekedy predstavujem taky vasnivy ani nie ze vztah ale skor úlet alebo co.asi mi sibe,co by za to niektore zeny dali a ja tu vymyslam,ze?v duchu viem ze by som ho nikdy nepodviedla ale potom vidim nejaky zamilovany film o vasnivej laske a je to tu.nie som blba,viem ze je to len film,ale pride mi to luto,ze my uz mame vztah taky akoby kamaratsky.mozno je to aj tym,ze bol moj prvy.poradte niekto.

Hnedoocka30

Caca, my dve si mozme ruky podat. Romanticke filmy, moja "neskusenost" a cira zvedavost so mna robia zatratenia hodnu osobu ;o)

tuto

moja zlata,tvoje predstavy su uplne normalne,kazdy chce to co nema,ked tie predstavy uplatnis aj v spalni,bude lepsie,ved mozno tvoj manzel ma take iste predstavy,ale tym, že sa o tom nehovorite,lebo sa asi hambite. Tak pouzi fantaziu,v posteli zivot vedie zena,ked to prevezmes do svojich ruk a nenapadne budes davkovat manzelovi, tak to bude dobre. Prajem vela stastia.A zeny neocakavajte,ze chlap sa rozhybe,budte iniciativne a splnte si kazde prianie,ale svojim pricinenim.

jajka001_

bud rada ze mas to co mas a nespekuluj. a nepozeraj romanticke filmy. nezabudaj ze to su len filmy.
radsej chodte s manzelom na nejaku adrenalinovu akciu.

AdamKrt

To chce maly preplesk od zivota, ked niekto takto vymysla. Nemas taky vztah ? Nuz skus popremyslat, ako by si pokyprila podu vashu vztahu. Trochu snahy a pojde to.