Prázdne miesta vo vlasoch

anit25

Ahoj, skus rekonstrukcnu terapiu k-pak od joico. Pocula som o tom velmi dobre referencie, dokonca je to aj pre zeny po chemoterapii, ktorym zacali rast huste a zdrave vlasky. Aj ja sa chystam na tuto terapiu, fakt dost zaujala. Mas moznost ist na to do salonu, kde takato kura stoji okolo 18eur. Ale joico ma takuto kuru v ponuke aj pre domacu starostlivost, takze nemusis do salonu stale chodit. Je to financne trosku narocnejsie, alo stoji to za skusku. myzeny.tvnoviny.sk

shadycool

ahoj, poradim ti transplantaciu vlasov, aj ked je to vacsinou u muzov ale davaju si to zevraj aj zeny. ked to nemas nejak hrozne vypadane tak tym lepsie. Skus profikov v Interkliniku. Su tam mili a super team. www.interklinik.sk

ximi

ahoj katka, neexistuje nic, co ti pomoze pri tvorbe novych korienkov, akurat su pripravky, ktore ti udrzia aspon to co ostalo, ak sa vsak nebudes stresovat a stravovat sa zdravo. Je jedna metoda na tvorbu novych vlasov, transplantacia, zoberu ti tvoje vlasy zo zadnej strany pri krku a tie korienky pripoja na prazdne miesta. Je to financne narocne, okolo 2000 eur. No ak ti aj tie po case vypadnu, posledna alternativa - parochna. Ja mam ten isty problem a dennodenne nato myslim a tym si tiez nepomaham a to si neviem predstavit, ked budem tehotna, plesatost to isti. Dufam, ze som pomohla aspon nejako.