Imaginarna...

Príspevok v téme: Imaginarna...
Lost

Zdravim,
Uz 4 roky mam taky mensi problem, aby som zbytocne neodstrasil s velkym obsahom tak to skratim.
Pred 4 rokmi som na nete videl niekoho, odvtedy neviem zabudnut.
Ona ma jeho, cize nechcem nic podniknut.
Ale ona se neda prehliadnut.
Este som nikoho nemal, ale ten pocit samoty je extremne nicivy, ale neviem ako sa ho zbavit.
Nejde mi o vztah na kratke obdobie, rad by som mal jednu na cely zivot, ale ako pozeram po okoli, tak mi to pripada byt nemozne.
Co teraz ? :-)

ta3

Jahodka, asi preto si si myslela, ze Lost je starsi, lebo na svoj vek ma zaujimave nazory, niekedy az velmi vyzrete

Lost, len Ty nic neodkukavaj od Beskyda, ved Ty vlastne s jeho postojom v tomto smere vnutorne aj tak velmi nesuhlasis, ale inak Ti verim to, co pises o svojej Imaginarnej

V uvode pochybujes, pripada Ti nemozne najst vztah na cely zivot, zapamataj si, ze vsetko je mozne, ale uplne vsetko, len nesmies necinne sediet a cakat, ze Ti to osud prinesie rovno do lona, lebo to sa asi naozaj stava dost zriedka, stastiu treba trochu napomoct (vsak Milli?), moje deti tiez zvykli vravievat: mami, Ty si s Tvojimi nazormi a narokmi nikdy nikoho nenajdes a tiez sa mylili

jeanny

hah zabavna tema...ale aj smutna zaroven, niekto je obdivovany a roky chceny ani o tom nevie len preto ze ma pekny ksicht? hmm no co uz, zivot je kruty