SMRDIA MI SLINY

Harteg

Zaujimala by ma jedna vec. Ako by mali pachnut zdrave sliny? Bez pachu uplne? Moja ustna hygiena je fajn zuby mam v poriadku myslim ze som tiez celkom zdravy ale ked ovoniam svoje sliny nieje to nic extra prijemne. Nepachnu nejak hrozne ale zasa ani nevonaju taka divna vona nepride mi pekna.. Len otazka ci je so mnou nieco zle alebo to ma tak kazdy

pauli 73

Denz, si predstav, že môj priatel prestal tak, že mal zápal priedušnice a kašlal ako starý hrniec tak mu ani nechutilo, kvôli chorobe vydržal týždeň a potom si povedal, že už si nezapáli. a fajčil cca 20 denne. a je mimoriadne na seba hrdý :) dnes je tu mrtvo, že? víkend...

Denz

pauli- ale ved aj ja jedneho dna prestanem:))
len neviem kedy ten Den pride :)))
verim,ze skor ako mi zistia nieco na plucach :))

pauli 73

tak to máš pravdu, môj priateľ tiež fajčil(už 3 týždeň nefajčí) fajčil len na balkóne a zakaždým si umyl ruky a vypláchol ústa hoci len kolou a ozaj nesmrdel :) a mohol by si si vziať z neho príklad, ja už nefajčím 3 roky :)))

Denz

pauli- to ja mam k tomu este chvalabohu veeelmi daleko :DDD
Mne ani neveria,ze vobec fajcim...jedine ak ma vidia :))))
a dam si 25 denne :)
skratka je to aj o hygiene a o tom,ze nefajcim v miestnosti kde by som asi tiez napachol:))

pauli 73

Denz, a ty si ešte neprestal? :) a ja som mala suseda čo fajčil asi 100 denne ale ten už neskutočne smrdel celý, tak hrozne, že ked prešiel okolo mňa tak ma naplo na zvracanie, smrdel ako hovno zmiešané s popolom :)))