hypochonder

Príspevok v téme: hypochonder
lyzicka

mam problem, s ktorym si uz dlhe roky neviem dat rady. Staci len maly podnet, nieco ma zaboli... a uz si namyslam tie najhorsie choroby. Hned ma chyta panika. Tento stav je u mna tak trochu kolisavy, su obdobia, kedy si z takychto veci nerobim tazku hlavu, no vacsinou vtedy, ak ho prekryju ine problemy. A mozno si akosi podvedome nahovaram, ze ak som uz pridlho stastna, pravdepodobne sa mi teraz stane nieco strasne. Nechcem sa stale strachovat o svoje zdravie, pretoze prave tak mozem docielit este vacsiu nachylnost na ochorenia, ja to viem, len akosi je to vo mne a ja si s tym uz dlho neviem dat rady. Najde sa niekto, kto ma podobny problem alebo vie poradit, co s tym?

anate

lyzicka, mam ten isty problem, presne ako pises, do slova a do pismena :)
mne to pripada v okamihoch smiesne ale niekedy je to naozaj vazne tam hore v hlave, ze neviem na nic ine mysliet... uz roky s tim bojujem, a vsimla som si ze sa to objavuje v takomto sivom pocasi... ja mam proste rada slnko. a presne ako pises:
"ze si akosi podvedome nahovaram, ze ak som uz pridlho stastna, pravdepodobne sa mi teraz stane nieco strasne"... no fuj, neni to prijemne