byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

!janka

dakujem za povzbudive slova......no len problem je, ze ja nemam rada ludi, a cely den som v praci alebo v skole, a tam mi riadne lezu na nervy....mam zauzivane svoje ritualy ktore musim zrusit, mam pupakovu tvar &za ktrou sa hanbim, takze make up budem musiet mat na sebe az kym nepojdu vsetci spat....,ja som asi fakt strasna, toto citim ako najvacsiu obetu aku mozem priniest do nasho vztahu, radsej by som mu darovala oblicku asi......

Denz

janka- zalezi na tom,aka partia budete.....ale ak si sadnete v pohode bude to super:)
Priatelstvo casom a dovera a uvidis ,ze sa budes citit ako na stanovacke :))
a izbu snad budete mat samostatne...:)))

!janka

ked budeme traja tak to uz mozeme ostat tu, su drahe podnajmy, ak chceme aspon aku taku kupelku a kuchynu co sa pouzitelnosti a hygienickosti tyka, tak musime ist tam kde nas bude aspon 5.....

Jaaaaa

pozri sa...podla mna je to od teba velmi krasne a užastné že takto pomáhaš a neni to vobec malicherne :D ja ta obdivujem...ja viem chceš im pomoct ale zasa oni musia takito aj tvoj priatel pochopit že ty musíš mat takisto sovoj klud...tak sa prestahujte do podnajmu kde je napr len 3 ludia...budete platit menej a podla mna to neude az tak psychysky narodce.