byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

!janka

nie nehucala som mu do hlavy.....uz mu nehucim do hlavcy, poviem to radsej tym ludom ktprych sa to tyka......nasral ma preto, lebo oni ako aj vsetci ostatni su mu prednejsi ako ja, pri nich spravi vynimku, pri mne nie......a to ma serie, u mna je moja rodina, moji najblizsi na prvom mieste, u neho nie....nema ten rebricek...., a ani ho nezmeni....ukazalo sa to teraz tu, je to len nahoda

darika

janka
ale ved doteraz bolo dobre a chapal ta,stal pri tebe.Sam ti povedal,ze to musite vydrzat.Vies,chlapy sa vedia prisposobit takymto situaciam skor ako my.A mozno ak mu o tom stale rozpravas,tak on to uz nechce pocuvat.Chlapy mozu vediet o problemoch,ale nerozpravaju stale o nich.Si mala zasee nervy,tak si mu hucala do hlavy,ze?

!janka

takze asi som ja vadna, ale fakt to tu neviem vydrzat, jeden den je to fajn, a na druhy den ma tu ide urvat......u priatela su tito ludia aj tak na prvom mieste, a prichadzam na to, ze aj vsetci ostatni prvi a az potom som ja....takde , moznoze je chyba vo mne ani nie v tychto ludoch.....asi sa odstahujem a sama, pretoze priatel mi prave pekne vynadal, buchol dverami a odisiel......ja som p.ca, lebo on to cele nechape, nevie sa dovtipit co mi vadi, aj ked som mu to milionkrat vysvetlovala...takze aspon sa tu ukazalo to, co by mi vadilo stale, takze mi tu vlastne toto byvanie pomohlo......

!janka

darika, pokial mi to zacne zavadzat tak to urcite spravim, vcera sme to tiez tak podobne spravili, kedze mali upratovat a neupratali, tak im to bolo povedane, vadilo to aj ostanym, co som bola prekvapena......ja im tie riady pekne odkladam na bok, ja si spravim poriadok, z toho co jedia oni, ja nejem,...takze pokial mi to nezavadzia nejako extra nebudem to riesit, lebo sa nechcem hadat, nemam to rada....ale pri najblizsom stretku kde nas bude viac navrhnem, nech sa to umyva hned, lebpo potom to tam len spati, obcas smrdi, a ked aj niekto cudzi pride, vyzerame ako bordelari vsetci.....

darika

a co keby si napisala na velky papier "UMY MA!"A polozila to na tie riady?Alebo by som to tym dotycnym ked aj po jednom tanieri dala ku dveram do izby. :-)

!janka

no moj priatel to nebude organizovat urcite :D. neda sa tu dohodnut na niecom konkretnom......smeti nakoniec vyniesla osoba, ktora nebola na vine, ze padali az von.....co uz, ti co sa mali uvedomit sa neuvedomili.....je to blbe, ale zase im stoji hora riadu v kuchyni a ich to dnes ani netrklo.....ale aspon clovek vidi, ako ziju niektori ludia, aj ked sa hraju na neviem co......dospelych ludi neprevychovas, aj ked niektorych by sa zislo.....aspon vidim, ze mam toho svojho chlapa uplneho anjela, co sa tyka domacnosti, toho ako ssa ku mne sprava, ako sa so mnou rozprava.....
shakti, nemozeme odist, uz mi povedal ze pokial nieco najdeme ´, pojde prec, ale sami ist byvat nemozeme momentalne....aj takto je to financne dost naklonene....

shakti1

utečte odtiaľ. ty vlastne pomáhaš jeho rodine a nerobí ti to dobre. ak ťa ľúbi nenechá ťa trpieť a pôjde s tebou. už si sa obetovala dosť.

jajka001_

by som ti odporucila taku jednu knizku, o tom ako byvali ludia v Rusku, v takom troizbovom bytiku tri rodiny, to musel byt horror...tie smeti by ste si mohli nejak dohodnut, nie? chcelo by to jedneho, kto to tam bude trochu organizovat, niekoho s prirodzenou autoritou, nie hystericku zensku (to nebolo na teba :) - tvoj priatel by sa tym asi nechcel zaoberat, ze? lebo slovo chlapa viac zavazi, proste je to tak. lebo ak si nedohodnete pravidla - ani ja by som v takom stave dlho nevydrzala. a mozno je to sance pre teba, trochu si zmenit osobnost, stat sa autoritativnejsou - mozno ta budu neznasat a mozno naopak sa s nimi viac zblizis. zalezi od toho, akym stylom im to povies. a samozrejme aj od toho ci su schopni akceptovat nejaku autoritu.