Nechcem mať deti, no a čo?

LETICIA

ocas na dieta kto uz povie bastard to je ina kava, neporovnavaj zvierata a ludi, bez komentara...ubohost nadovsetko...

ocas

a to ze dvaja bastardi - chlapcek a dievcatko - nahanaju mladeho pava s palicou a slahaju ho prutom?? zlate deticky, najvacsi zmysel zivota, nasa buducnost. tak som na nich navriskala a ich mater len priblblo cumela. dobre videla co robia, ja som len cakala ci nejako zakroci, ale ani ju nehlo. tej by som jednu natahla len by na mna otvorila papulu. sa necudujte ked toto vidim ze mam taky nazor aky mam.

vv

Prepáčte, chcela by som sa spýtať, či niekto nevie čoho príznaky sú...návaly tepla, ťažké dýchanie, červené fľaky na krku a trpnutie lavej ruky a bolesti od srdca do laveho ramena...dakujem

talentmania

Mne nemusis nic vysvetlovat este raz.Ja som matkou a suhlasim s tym ze kto nechce mat dieta nak ho radsej ani nema to je cele.Ale zase tiez by ste sa nemuseli vyjadrovat o detoch ze su to urevane decka a rozmaznane...Nie kazde je take ani my sa tu nevyjadrujeme o zvieratach ze su to psiska a ja neviem co este.Ja mam zvieratka tiez velmi rada.A este dodam ze kvoli detom rodicia vyhodia psika von na ulicu?Co ved to dieta za to nemoze aj ked ho uz prestalo bavit ved to ten dospely rodic musi vediet co je zodpovedne a co nie.Takze nie deti su zodpovedne za to ze psik skonci na ulici ale dospely clovek podla mna.

Deria

Ale ale, talentmania! Neprekrucaj a citaj pozorne! Nikto tu nepisal, ze kto sa stara o psa z utulku, je lepsi clovek. Nemam chut ti to vysvetlovat este raz.

talentmania

Neda sa porovnavat kto je lepsi ci ten kt.si zoberie z utulku x psikov alebo ten kt.nemoze mat dieta ale aj tak si ho neadoptuje je to sakra rozdiel starat sa o zviera a o cloveka.Preto kto deti nechce radsej nak ich ani NEMA.Ale porovnavat cloveka ze preco si neadoptuje dieta ked ho nemoze mat je chore a porovnavat sa s nim ze ja sa staram o psikov z utulku a tym som snat lepsi laskavejsi...to je fakt detinske

jajka001_

cindy craw - naco si robila ucitelku na zs ked neznasas deti? bohvie kolko deti si svojim pristupom straumatizovala.
k anonymu a macke26 - kolko zien ma deti hoci na to nie su pripravene, nedavaju im lasku ale pred svetom sa tvaria ako tie naj matky. faktom je, ze kym nemas deti, nemozes vediet ako to je, byt matkou. a nic take ako byt matkou na skusku neexistuje.
ocas, dieta ti postavu nepokazi. a hovorit ze nechces mat dieta len kvoli postave je fakt detinske. ale ty mas na to este vek tak ta to ospravedlnuje.

macka26

anonym. kto sa hra na matku????????
ja som vyjadrila svoj nazor. to je vsetko, aky zivot zijes ty je tvoja vec a mne je to jedno