Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov

Príspevok v téme: Bolia ma klby a kosti, mam 20 rokov
glacierka

Ahojte, mam dvadsat rokov. Posledne dva tyzdne sa budim s neuveritelnymi bolestami klbov (ramena, clenky, kolena). Clenky a kolena ma zacali bolievat, odkedy behavam.. hlavne paty.. Ale tie ramena, to je neuveritelna bolest, nemozem dvihat ruky, obcas to prejde, obcas to mam cely den.. Zo zaciatku pomohol fastum gel, no uz nezabera ani ten.. pomoze mi niekto?

hoska

Tak ak máš takéto problémy s lekárkou, treba ju zmeniť. Musí brať na vedomie tvoje problémy. A ak ju nechceš meniť, a ju nezaujímajú tvoje problémy, vypýtaj si papier na odborné vyšetrenie k reumatólogovi a upaľuj tam.

hoska

To je pravda, preto som odporučila návštevu lekára a taktiež to môže byť aj geneticky podmienené... A ak máš opuchy tak ide o zápal. Ale jednoznačne návšteva reumatológa.

glacierka

dakujem.
tento tyzden som bola u lekarky kvoli bolestiam noh.. som jej ukazovala moje zvacsujuce sa zily.. a ona mi na to povedala, ze citujem "co ona s tym"..
nakoniec mi predpisala ascorutim a este nejake lieky proti zapalu..
Ked tam za nou pojdem znovu, tak uz sa na mna bude pozerat jak na sibnutu.. mi neveri ani slovo..

hoska

Môže sa jednať aj o zápal kĺbov. Si ešte mladá, takže by to nemala byť nejaká reuma. Taktiež môžeš mať citlivé kĺby na zvýšenú námahu. Z toho môžu byť tie členky. Ale čo sa týka ostatného ťažko povedať. Bolesť je pre organizmus varovný signál a predstavuje ochranu pred poškodením tkanív, takže návštevu lekára neodkladaj.

hoska

Môže sa jednať aj o zápal kĺbov. Si ešte mladá, takže by to nemala byť nejaká reuma. Taktiež môžeš mať citlivé kĺby na zvýšenú námahu. Z toho môžu byť tie členky. Ale čo sa týka ostatného ťažko povedať. Bolesť je pre organizmus varovný signál a predstavuje ochranu pred poškodením tkanív, takže návštevu lekára neodkladaj.