Kto sa ku mne pridá na dietu od noveho roka?Mam odskusanu dietku

zuzinka 20

inak uz tu nepiste zbytocne svoje maily, neviem co tym sesinka chcela ddosiahnut, ale v kazdom pripade vam neposle tu dietu..

zuzinka 20

dostatok tekutin ti jednak detoxikuje telo od toxickych latok,dalej zrychluje metabolizmus a tiez ti ti zaplni poriadne zaludok, takze budes menej jest..
cize pit sa musi:D

lucka1106

aj ja sa pridavam,uz som zufala ako sa vsemozne snazim schudnut,prosim poslite dietku aj mneeee...dakujem...holinka@centrum.sk

zuzic

fuj futbal:( raz som si pri nom vytkla clenok a stacilo mi. basket je taky elegantnejsi:)) no ibaze inko je inko a ona to vie:) ale sranda by to mohla byt:)mozno skusim:)))

bingham

Ja sa hybem trosku inak......tazke vahy....menej serii....potom na leto trosku opacne....inak ja napr. velmi rad behavam.....a to ze pri behu dychas pusou je normlane :DDDDDDDDD ved inak sa ani nedaaaa :))) basket nemusim......futball to je moje

takze hopkas si po izebe teda....to neni zle - pusti si niaku hudbicku.....a tancuuuuuuj.....inkooo rada tancuje ;)

zuzic

no neuhadol si:) presne tri tyzdne:)) som ponukla aj brata aby si si nemyslel ze som taka zla:)) hh dievcatko:) keby si ma poznal tak to nepovies:) inac bingham ja milujem pohyb:) najviac sport: basket, korcule, cykel...len to ma dva haciky po prve nestiham a v zime nemozem lebo dycham vzdy ustami a vzdy chytim nejaky zapal:) a teraz mam s usami mensie problemy takze tak...si cupkam po izbe:)) a ty ako sa hybes? pre inspiraciu:))

bingham

5 kofol.....to si naraz vypila......ved pri tvojom pitnom rezime si to musela cuckat 2 tyzdne....

nieeee nie si decko....ty si dievcatko :)))))))))

A este jedna vec ja neviem preco vy zeny sa tomu tak branite...schovavate...lakate a ja neviem este co....., ale POHYB.....tiez veeeeeelmi veeeelmi napomocny....a navyse krasne vytvaruje tie vase ritky...a nozicky :))))))

zuzic

no hej sak ano...neboj sa ta kofola zas neni ze kazdy tyzden:)) to len bola stavka chapes:) som napisala za spoluziaka pisomku tak mi kupil pat kofol:)) no odmietnes chudacikovi:)) ale odteraz nebude ani jedna:) a ze ked si das doobeda mandarinku, obed a to je vsetko alebo len kusok niecoho na veceru to neni moc dobre ze? keby si vedel ako zavidim brachom ze schrumu celu chladnicku a do mna sa nic nemesti:( a este k tomu ani nic nepriberu:( jeeej dakujem:) aj za smajlov:) spravam sa jak decko ja viem ale ked ja mam tych smajlov tak rada:))