Pangamin a akne

Tessy06

ja som ich skúšala.. sú strašne hnusné, a treba ich jesť tušim 5-10 3x denne... a u mňa žiaden výrazný efekt

Denz

V závere roku 1998 bol na český trh uvedený pleťový krém AKNEMÍŇ. Jedná sa o výrobok z kozmetickej rady. Je predovšetkým určený k minimalizácii prejavov akné, čo je v podstate zápalové ochorenie mazových žliaz a folikulov. Akné všetci dobre poznáme a časť z nás tým trpela alebo trpí. Postihuje predovšetkým mladých ľudí v období, keď sa formuje ich sebavedomie a starostlivosť o svoj vzhľad má pre dospievajúceho človeka veľký význam. Vhodným doplnkom aktívnej starostlivosti o pleť je pleťová voda PLEŤOVKA.

Pivovarské kvasnice sú už po desaťročia s úspechom používané pri liečbe akné. Osvedčili sa už našim starým mamám pri príprave pleťových masiek. Z týchto skúseností vychádza práve krém AKNEMÍŇ. Ten regeneračné a stimulačné účinky pivovarských kvasníc - PANGAMINU kombinuje s ďalšími látkami podporujúcimi epitelizáciu a s látkami omedzujúcimi možnosť infekcie a upchávanie mazových žliazok. Sú nimi vysoko účinné prírodné antiseptikum Tea Tree oil, extrakt z vilínu a provitamín B5 (panthenol).