Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú

Príspevok v téme: Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú
april10

Sme spolu viac ako 8 mesiacov v spoločnej domácnosti,pred mesiacom som spozorovala zmenu, spočiatku takú maličkú teraz už jasne viditeľnú. Rozmýšľam už nad všetkým možným. Mám pocit že priateľ o mňa stratil záujem, už mi nedáva pusy keď odchádza( alebo ja),ráno vstane z postele bez toho aby niečo povedal, slovko lásky na to už ani nespomeniem kedy mi povedal sám od seba, zdá sa mi taký vzdialený.Je toho oveľa viac, proste človek vicíti že je to iné. O milovaní ani nehovorím,už to tak nechce ako pred pár týždňami. Nemyslím že by mal nejakú inú, ale tá zmena ma trápi. spýtala som sa ho čo mu je, na to mi povedal, že chcem od neho strašne veľa,a všeobecne, vy ženy chcete od nás mužov strašne veľa. Tak ako sa začal odmerane správať, mám pocit že som nepríťažlivá, som z toho frustrovaná, už neviem ako mu mám povedať že ma to trápi a prečo sa tak strašne zmenil

doubledog

inak, typicky priklad toho, ako sa zeny spravaju.
muz ma velky problem a namiesto toho, aby mu zena pomohla, zacne sa stazovat, ze uz on o nu nema zaujem.
ak nema pracu, tak je na tom so sebavedomim dost zle, najma teraz, ked je jasne,ze praca sa zhana tazko.

teraz musis trosku potlacit svoj zensky egoizmus, tym mu problemy len prirabas.

Liana...323

Uhlie, ako ho má ona finančne využívať, keď chlapík nemá prácu. Možno práve on si uvedomil, že finančne, citovo a neviemako ju využíva on a to ho trápi, lebo zlyhal ako chlap.

Liana...323

Tak to pozor.
Tu už riešiš problemy dva.
1. priateľ stratil záujem o mňa...
2. nemá prácu...
Áno jedno s druhým súvisí, ale sú to dva problémy, ktoré treba riešiť samostatne. Tvoj priateľ pre svoje problémy nevidí teba, ale takýto je život. Toto sú tie bežné veci, ktoré riešia dospelý. Netreba zlyhať hneď pri prvom. Treba ho vyriešiť. Čo ťa nezlomí to ťa posilní. Tvoj priateľ nezvládol zlyhanie v pracovnej oblasti. Pomôž mu dostať sa z toho a odraz ho od dna. Ak toto prekonáte spolu, váš vzťah dostane iný rozmer.

uhlie

Mozno zistil, ze ho chces len citovo, sexualne a financne vyuzivat a ma toho uz dost, kedze ty mu nemas co za to ponuknut.

usiko

ja so svojim byvam treti rok a pusy na dobry noc, na prebudenie, pri odchode a prichode a pri stretnuti su samozrejmostou...nechces vela, on malo ponuka....keby som ja mojmu nedala pusu, povazoval by to za cudne...a to on vobec nie je romantik...ba okolo romantiky ani nechodil......jednoducho si je vedomy faktu, ze lasku treba pestovat....

Takze zlatko, nie je chyba v tebe, ani v stereotype, chyba je v nom....pretoze normalne fungujuce pary maju taketo male prejavy nerznosti na dennom poriadku,aj ked tam je stereotyp..

Liana...323

Váš vzťah sa dostal do stereotypu. Ide o to, že netreba mať len vzťah, prípadne nestačí spolu len bývať. Lásku treba živiť, lebo odumrie. Jednoducho zober iniciatívu do vlastných rúk a oživ váš vzťah. Začni tými bozkami ty, urob večer prekvapko, ja neviem, všade daj sviečky, hudba, vínko, alebo choďte niekam na víkend, ak je problém v peniazoch, vymysli niečo menej náročné. Hlavne si nenechaj vzťah zájsť prachom. Neboli ste dlho v kine? Choďte. Pozvite známych k vám na párty, robte niečo spolu, alebo spolu vyzdobte byt vianočnými ozdobami, skrátka hocičo, z čoho HLAVNE budete mať radosť obaja.

doubledog

prave zistil, ze byvat so zenou neni take lahke, ze si to vyzaduje vela usilia a sebazaprenia.
ale neboj, zvyknete si na seba.