prečo si mladi muži nehľadajú partnerky

datelinka

uhlie, vidim ze ta debata nema zmysel, lebo ocividne prevracias vsetko, co napisem, aby si ma zosmiesnil. ale kludne, bav sa so mnou ako s dietatom, pri mojom veku to mozem vnimat aj ako lichotku :-)

datelinka

ale uhlie, ja nie som male dieta, takze takto na mna nemusis :-)) ale vdaka za ochotu. ja som sa pytala len kvoli tomu, ze ak zalovim v pamati, sotva najdem nejaku zenu v mojom okoli ktora je vydata a oblieka sa ako prostitutka. ale mozno je to tym, ze sa pohybujem v inom socialnom prostredi...

doubledog

uhlie, to bude asi tym, ze prostitucia ziskala relativne velku spolocensku vaznost.
zeny uz prilis netaja, ze idu po prachoch a pouzivaju na to svoje telo.
a muzi davno vedia, ze to tak je, takze sa to trochu akceptuje.

uhlie

datelinka,

to toho asi este dost vela nevies. Precitaj si predchadyajuci prispevok a bude ti to asi jasnejsie. Keby si niecomu neroyumela, kludne sa opytaj.

meggy10

to ze sa zena oblieka ako k...a nezname ze je k...a :D
dnes by baby aj nahe vysli na ulicu, aj ja sama mam radsej vystrednejsie oblecenie ale viem odkial pokial.

datelinka

uhlie, ja viem kto je prostitutka, ja som chcela vediet, ako sa oblieka vydata zena, ktora posobi ako prostitutka :-)

uhlie

Datelinka,

prostitutka je zena, ktora predava sexualne sluzby a tak sa aj oblieka, aby bolo hned vidiet, co ponuka. A tak to dneska robi aj vela zien.

datelinka

uhlie, definuj co znamena podla teba obliekat sa ako prostitutka. hadam tym nemyslis, ze je zena jemne nalicena, oblecena elegantne, aj ked ma dajme tomu sukna siaha nad kolena?

uhlie

To vidiet aj v beznom zivote. Zeny si muzov vobec nevazia a aj ked maju dobry vztah sa casto obliekaju ako prostitutky a davaju tak najavo inym muzom, ze nie su vo vztahu spokojne a hladaju niekoho ineho.

doubledog

vsetci stale rovnako tuzia po laske a dobrom vztahu, mladych muzov nevynimajuc.
z mojho pohladu ide o to, ze zeny sa vplyvom emancipacie (alebo popkultury)dost zmenili, takze su pre muzov menej pritazlive.