Mnohomužstvo

jajka001_

:)))) rodinne pridavky, to ma pobavilo :))
a tak vies, jeden ti bude polonahy kosit travnik, druhy ti poloobleceny navari, treti ti opravi auto ... :)

darika

No,ja,keby som si teraz nasla este dalsich napr styroch,tak...Moj muz by im sefoval.On od varenia az po starostlivosti o dieta zvladne vsetko.Ked by ich to naucil,rozdelil by im kazdemu pracu a potom by som mu dovolila sem tam aj nejaky ten ulet.A ja by som mala ulety tiez.Oni by poslusne cakali doma,kym ja by som si uzivala s "milencom"?
Jaaaj,baby,aspon tu mozme snivat.Asi by som si to hodila.Sak si to neviem predstavit.Ale aspon by som vybavila na vsetkych rodinne pridavky.Lebo ak by boli ako ten moj,tak by som ich potrebovala urcite.On sice urobi vsetko,ale co sa tyka vybavovania,tak na to je ako 12rocny.

jajka001_

dost tazko sa to číta :) ale nie, ja nehovorim o zlozenom manzelstve. ja hovorim o mnohomuzstve :) nemoze byta rodina s viacerymi zenami, by sa pozabíjali :) alebo by jedna musela sefovat a ostatne posluchat, co by sa im nepacilo, to je zas take ako mnohozenstvo

jajka001_

Mnohomužstvo alebo polyandria je stav, kedy má žena uzavretých viacero manželských zväzkov súčasne. Opakom polyandrie je polygamia (muž má viac žien). Polyandria je známa predovšetkým z Tibetu, no stretávame sa s ňou aj u Eskimákov, u Indiánov a u niektorých východoafrických kmeňov.

to je z wikipédie...vidíte, samé sympatické kultúry

emira

Mnohomuzstvo? Viete si predstavit vsetkych tych hladnych chlapov, ked pridu z roboty? Haha. Komu by sa chcelo tolko varit a tolko prat.

jajka001_

kdesi v pusti v afrike
to sa nedá vymyslieť :)
a este je jeden kmen, kde sa o deti staraju muzi. a vsetci su tam spokojni.