Vyparená pošva

Príspevok v téme: Vyparená pošva
Spinuška

Ahojte baby. Mám na vás takú otázku. Nestáva sa vám, že keď máte menzes a použivate vložky,no že sa vyparíte....? Samozrejme dodržiavam vtedy väčšiu hygienu a vložky často vymieňam, ale keď sedím sedem hodim v škole, alebo v noci keď sa mi ta vložka nejak nalepí, tak potom to mám celé začervenalé pod pošvovým vchodom, na bokoch a maličko hore. Ako keď sa malé babo vyparí. Keď si dam na to aviril je da sa to a po menzese, keď prestanem pož. vložky, tak to zachvílu zmyzne...Čo by ste poradili, aby sa to nezačervenalo a stáva sa to aj vám?

sajfina

ja som mala ten isty problem pri tych perfumovanych naturelach :( ale robili mi to aj ine,preto pouzivam vacsinou len tampony,s tymi nemam ziadny problem,aj ked to vraj nie je najzdravsie,ak pre mna je to lepsie riesenie,bo som sa tak zaparila,az sa mi pupaciky tam dole porobili a to bola ina bolest

meggy10

tak zacni pouzivat tampony ja vlozky neznesiem dost som si vytrpela po porode s nimi, a ked mi konci menzes tak pouzivam intimky.

levicaaaaa

Naturela pokiaľ viem sú parfumované, alebo dačo také , nie??? môže to byť tým... ja napríklad neznesiem /resp. moja pokožka neznesie/ takú tú "plastovú" fóliu čo majú na sebe Always... prešla som na Ria a nedá sa to porovnať....

Spinuška

Vďaka za rady...! No nie, vymieňam ju za tých sedem hodin, ale myselala som to tak, že tých sedem hod. poväčšine sedim. No nohavičky si dávam vtedy tesnejšie, aby nelietala. Inak mala som naturela vložky, tak vyskúšam iné.... :D

levicaaaaa

vyparila :D :D

môže sa zapariť, mne sa to stáva z jednej značky vložiek ale keď som prešla na inú, bolo všetko v poriadku...

emira

Nie, posva sa mi nevyparila, stale tam este je:)

Jedna sa o zaparenie. Mne sa take cosi este nikdy nestalo. Ty nosis vlozku 7 hodin? Skus menit castejsie a skus inu znacku.