Znackove oblecenie lacno zo zahranicia - vie niekto ako nato?

Mikajlo

Je takých mnoho. Ale ja sa dosť bojím objednávať. Táto stránka ako som pochopil robí prieskumy neustále a na stránku hádže najlukratívnejšie zľavy z celého sveta:
blackswag.eshop-zdarma.cz
Keď si niekto objedná, najskôr to príde im, skontrolujú a až potom pošlú dobierkou tebe. Človek sa nemusí báť ničoho vlastne.
Pár krát som tam nakúpil, zatiaľ vždy došlo a príjemný admin, ale menšia ponuka to je pravda.

Mikajlo

Je takých mnoho. Ale ja sa dosť bojím objednávať. Táto stránka ako som pochopil robí prieskumy neustále a na stránku hádže najlukratívnejšie zľavy z celého sveta:
-odkaz odstránený-
Keď si niekto objedná, najskôr to príde im, skontrolujú a až potom pošlú dobierkou tebe. Človek sa nemusí báť ničoho vlastne.
Pár krát som tam nakúpil, zatiaľ vždy došlo a príjemný admin, ale menšia ponuka to je pravda.

krtko-lampa

A taktiez netreba zabudat na stary dobry Parndorf v Rakusku. Lacne a celkom dobre veci ... vzdy som tam rad nakupoval ;) ... par minut od BA je to ...

mayusik

V librach to budes mat na ebay.co.uk a to mas skoro to iste co euro.
a zasa nie som si ista ale stalo sa jednemu znamemu ze mu balik zadrzali na hraniciach nakoniec si musel ist pre to sam do BA a pritom este aj platit clo musel, takze velmi sa to nevyplaca asi....

nestifa

lost, zemiaky sa nekupuju na kusy, ale na vahu, cena sa rozni podla druhu zemiakov a samozrejme statu, ale ja som akurat dnes kupila tzv. russet potatoes 1 pound (takmer pol kila) za $1.29.

lost

na ebay.com je USD respektive americky dolar ... US$

teraz je euro silne, cize je to velmi vyhodne 1.3306 prave teraz, to je ze za 1 euro ti daju 1 dolar a 33 centov (minus poplatky ale to je jedno)..

a posta? ja som si za tusim 12 triciek platil postu okolo 30USD (tusim, resp, cele to dokopy stalo okolo 100USD), nebolo to z ebay, ale aj tam to ten clovek predaval.. kazdy produkt by mal mat napisane co bude stat posta.. tusim bud naspokdu strany, alebo vpravo vedla ponuky cenu a obrazka.. potom este kontaktovat predajcu.. (aj ked nezasiela, daju sa ukecat niekedy)

a ti co predavaju na minibazari tie znackove veci, no dobra otazka, je mozne ze beru BULK (vo velkom) z USA a tak to maju lacno, aspon ja by so to tak robil, ak by som na to mal cas a chut :)
objednat vela siat, zplatit 1x za postu, ktovie ci platia clo a dane, a potom predavat postupne dalej... klasika :)

zebra108

mozem sa opytat ze v akej mene su tam ceny a kolko vyjde postovne ak si objednam napr.mikcu?
a este ti co predavaju na mimibazari znackove veci to objednavaju z tych stranok co tu boli spomenute alebo ak z inych tak dajte typ