ako sa namalovat?

lucy333

ja moc nepouzivam ocne tiene, skor puder riasenku spiralu a linku na oci, rozmyslam ze si dam ofinku ale mam tvar hranatu tak asi mi to moc nepojde

suns

ja som bola tiez blondina modrooka, vobec som sa nevedela malovat... otrasne... dala som sa nahnedo a je to genialne :) ako blondyna na mne vsetko zanikalo, presne ako pises, a ked som si dala vyraznejsie cierne, bol to otras... ale skus kombinaciu biela, ruzova a fialova :) od vnutorneho kutika :) je to super kombinacia :) budu sa ti hodit aj zemite tiene :)

lucy333

ja mam bledu tvar mozno preto som v hnedych vlasoch bola vyraznejsia, teraz mam tiez bledy melir, zelene oci, sem tam si dam modre sosovky ale totalne zanikam

usiko

musis zistit aky si typ, napr letny, zimny, jesenny abo jarny a podla toho farby tienov...

ja som napriklad zimny typ, mam svetle vlasy, teraz blond melir a tiene musim pouzivat studene...tiez studene farby oblecenia...oblecenie je tiez dolezite....nielen make up....

napr. ja nemozem pouzivat farby ako hneda, oranzova, zemita, khaki, musim studene, napr. studena fialova, modra, ruzova, seda, strieborna, ...zelenu by som tiez nemala, lebo mam zelene oci, ale tyrkysovu si hodim......podla oci tiez...nepouzivaj farbu taku, ake mas oci, lebo oci ti nevyniknu ale stratia sa...napriklad ja ked pouzijem fialovu a sedu tak mam rasne vyrazne oci, ked seknem zelenu alebo hnedu tak som jak seda mys....