aka poloha pre citenie partnera?

dobra vila

Hm, baby, a necitite tych partnerov nahodou kvoli kondomu? Lebo nemyslim, ze by to bolo uplne v hrubke. Ved niektore baby sa vedia odbavit same prstom/prstami /bez drazdenia klitorisu/ a prsty su predsa len priemerovo mensie ako penis!
A pocas celeho aktu nic necitit... to nie je o hrubke. Alebo je v tom potom to, co del12 pise, ze vaginalne sa neviete odbavit. Musite si stimulovat klitoris, to je uz ine.

n,,,

to sa ti stane ak si moc nadržaná ak si moc... vzrušená samozrejme že sa uvolniš.. budeš viac mokra... a tvoj partner ta takto obviňuje ? to by som si tak nenechala.. mal by byť rad že ta tak vzrušil

jaja44

pred par dnami sa mi stala vec a nedokazem ju vysvetlit mojmu priatelovi, ktory ma obvinuje, ze som ho podviedla.. sme spolu uz rok a pred nim som mala partnera s nadmernym prirodzenim.. je pochopitelne ze som sa roztiahla.. nebol s tym ako taky problem az donedavna, bola som totiz po roku tak obrovska, ze penis mojho sucasneho frajera vo mne vyslovene plantal.. ten ma hned obvinil s podvadzania, lebo pocas celeho roku sa nic podobne nestalo.. aj napriek tomu ze sex sme nemali tyzden..

janekMY33

no ako ty mame poradit musis si to viskusat sama ale ked nic necitis tak tam bude inaksi problem ty nebudes citit aj ked budes mat 30cm

chilli.style

ja mam podobny problem ale mna skor trapi ci to citi moj partner... lebo ja to citim, vacsinou perfektne ale po par hodinach milovania sa mi tiez stava ze uz prestavam citit... tak by ma zaujimalo ze ci to vtedy citi partner?

boris5658

del12 no ono i ked ten penis ma dlsku 18cm v tom problem asi nebude pochybujem zeby mala hlbsiu vaginu problem ja vydim skor v sirke toho penisu
zufala: ake to je s hrubsim penisom aspon o 1cm alebo vibratorom??

danuska123

zufala ty si tiez taky pripad ako ja a skusame kadeco tu treba asi vymenit partnera ale je pravda dolezita je laska.kup si vibrator alebo dildo take hrube co ti bude povoli a skuste to pri sexe ako spestrenie.uvidis bude to fajn.

Tessy

mohla by si skúsiť krúžky na penis...dráždia klitoris a to by Ti malo pomôcť..alebo nech Ti on dráždi klitoris rukami, keď je v Tebe. A ak nie. Tak to vždy môže dokončiť palcovaním alebo orálne... a naozaj sex nie je všetko...