Opať HAK ale teraz otazka.. Aky?

Príspevok v téme: Opať HAK ale teraz otazka.. Aky?
Plysiak

Ahojte, dievca chce zacat brat antikoncepcne tabletky, ale nevie ake, boji sa ze priberie alebo vyschne.. dost casto sa to stava, preto som zalozil tuto temu, bude tu obsirnejsia odpoved aj co sa tyka genov

Preto poprosim uviest:
1.nazov HAK
2.svoju vahu pred zacatim
3.svoju vahu teraz
vaha je velmi dolezita lebo "tlstejsie" dievcata, ospravedlnujem sa ak som dakoho urazil ale je to bezne, priberaju omnoho rychlejsie pri niecom takomto..

lenuliatko

plysiak nic v zlom ale mozem sa opytat ze preco sa snazis takto babam radit?pokial viem nie si lekar a niektore veci si napisal fakt blbost.ani s tym priberanim to tak nie je.
ale ak sa mylim v niecom v suvisllosti s tebou tak pardon :) neutocim.ale nemas este 18.

Plysiak

machulka, tu ide o to ze dievca priberie v uvodzovkach.. mne to nevadi, ale jej by sa nepacilo ako vyzera... mozno ani ja nechcem aby pribrala.. ale.. chapes ako to je myslene..

leerka

tak ja som tu plet nemala neaku strasnu nikdy, len sem tam neaky en pupak...zlepsilo sa mi to hned, teda resp nemala som potom ziadne pupaky po tvari.... a ani teraz nemam

machulka006

Plysiak - to je úplná kravina čo si povedal, že tlstejšie baby priberajú rýchlejšie z HAK... pretože z HAK sa nepriberá , iba ti telo drží vodu, mám kamošku ktorá bola ako modelka, a teraz je ako balon...

pre leerka

leerka, po akom case uzviania novynette sa ti zlepsila plet?? su 3 mesiace skoro na zlepsenie? bo nic nepozorujem :(

leerka

ja som brala na zaciatku novynette, ta bola najlepsia, uzivala som ju 3roky, ale kvoli vytokom som ju musela vysadit, nepribrala som vobec, zvacsili sa mi pri nej rsia a mala som lepsiu plet, potom mi dal lyndinette 30, ktoru som uzivala 3mesiace, ale hrozne ma z nej bolela hlava a tak mi ju zase musel zmenit...teraz uzivam jeanine uz 4 mesiace, ale ani s tou nie som spokojna v tom zmysle, ze mam krvacanie medzi menstruaciami a neustale vytoky....ai pri jednej hak osm nepribrala a ani neschudla....takze je len na lekarovi, aku antikoncepciu jej predpise, lebo ako vidis, treba stale skusat, tak ako u mna.....tak snad ked pojdem nabuduce, da mi uz taku, ktora mi bude sediet....