Stale studene ruky..

Príspevok v téme: Stale studene ruky..
matka225

Ahojte! Tento problem ma trapi uz velmi dlho ani neviem kolko rokov. Mam problemy ze mam skoro stale uplne studene ruky aj ked mi je teplo. Obcas ich mam teple, ale zas spotene napriklad ked cvicim a podobne. cim to moze byt??..mate podobny problem?..zacala som pit aj caj s ginko bilobou ale nepomaha. poradte..dik

spinkáčik

Ahojte mám stále problém s rukami aj nohami mam ich stále v teple dokonca sa aj prykryvam dvoma perinami s dekou a aj pod sebou mam deku a mam neustale ladove ruky aj nohy, ktoré sa mi nedaju nijako oteplit. Prosim neviete mi poradit co to moze byt za problem?Dakujem

Deee

a skusala si zistit u lekara? ja neviem, ale moze to byt aj nieco s cievami ked su take zuzene a mas stale ladove rucky

Deee

neberies nahodou hormonalnu antiku? moja naj kamoska mala tento problem a musela kvoli tomu zmenit antiku, prave z toho totiz mavala ladove rucky

matka225

aj ked je to zo zdravotneho hladiska mozno normalne ale mne to sposobuje aj problemy napriklad trasenie ruk pripadne noh.

bazalka

Tak to zase ja mám skoro stále studené nohy a potom mi je z nôh zima na celé telo. Aj teraz sedím pri počítači a nohy mám na elektrickom vankúšiku. Mne je zima na nohy aj cez leto...

BLOND

Ja mám presne taký problém . A je to úplne v pohode ..iba sa ti neprekrvuju poriadne ruky.. taky to isty problem mam aj s nohami ale je to uplne normalne . :) myslim.