problem oral

Príspevok v téme: problem oral
spravok

Som muž a nie v mladom veku, do 40 r. Moj problem napišem otvorene. Našiel som si sexualnu partnerku a to hlavne kvoli tomu že moja polovička odmieta oralny sex, nikdy som to na silu nechcel a ani nebudem chciet a ked to nebola ochota tak som si to našiel inde. Nič s mojim príspevkom nechcem povedat len naozaj tolko ked niekto niečo nenajde doma tak si to najde inde!!!!

majus 21

nikoho nesudim, ani neosudzujem, myslim, ze na to nemam pravo a okrem toho nemozem vediet ci ja v zivote nespravim to iste..
ALE slub vernosti sa nedava len tak! v manzelstve ide o to, ze dvaja ludia chcu byt spolu, chcu si byt verni, chcu pri sebe stat v dobrom aj v zlom... z toho vyplyva, ze slubuju ze su ochotni sa kvoli sebe obetovat (a teda robit kompromisy)
keby ti tvoja manzelka uplne odopierala kompletne cely sex, ani by som sa ti moc necudovala. ved do manzelstva sa ide s tym, ze sa rata so sexom.
ale ak je problem v tom ze ty sa nedokazes vzdat jednej veci (konkretne oralneho sexu) a teda nedokazes sa obetovat kvoli tvojej manzelke ktora to nechce... nemozes sa jej cudovat ze ani ona nieje ochotna obetovat sa kvoli tebe a dat ti co chces. preco ona by sa mala obetovat kvoli tebe (premoct sa kvoli niecomu len kvoli tebe napriek tomu ze ona to neche), ked ani ty niesi ochotny obetovat kvoli nej a vzdat sa toho...
opakujem, ze ta neodsudzujem ale v tomto pripade som na jej strane. nemas slubovat co nechces splnit. tvoje slovo nema cenu chlapa...

fionna

ja to napr nerobim lebo neviem ako:( to sa vam moze zdat ako hlupy dovod ale naozaj v tom nejsom odbornik, nemala som sa to kde naucit a nikto mi to nikdy nevysvetlil a ja nechcem vyzerat trapne a neschopne. Riesit sa to neda lebo ked sa spytam ako to chce tak ma kazdy len odbije v style ze to je jedno, hlavne to uz urob a to ma potom mrzi. Ale hlavne to potom mrzi jeho lebo ja nic neurobim

Ledo

spravok pocuj, ja som taktiez nikdy oral nezazil a praktizujem ho priatelke, a nic s tym asi nenarobim, elbo am k tomu zabrany,a myslim ze sa to da vydrzat aj bez neho ... sice niekedy by som ho aj ja chcel skusit, ale asi mi to nieje dopriate

ratata

ale zase zivot je taky kratky a ked sa mu to paci. Podla mna je to normalna praktika a mohla to apson skusit, ved to je len o predsudkoch, nie je to o bolesti/ako napr anal, co bolest moze odradzat/. Z jeden casti ta chapem, ale z druhej je mi luto ze si to musel takto riesit, hlavne kvoli tomu, ze tvoja zena sa to raz dozvie a bude smutna.

aluska

nas nemusis poucovat..my si ich riesime doma, nie s cudzimi jak ty
hlavne nechapem ako si jej to mohol spravit...preboha tak nechcela oral...tebe by sa pacilo keby ty nieco nechces a ona preto zacne pretahovat ineho?no povedz

spravok

pre pauli,alusku ale aj ine...toto rozhodnutie to urobit nebolo z jedneho dna na druhý,verte tomu že som mal nesmierný počet pokusov naviest polovičku nato nenásilným sposobom...a neraz sme o tom debatovali...ale dodneska neviem príčinu...nechut,zlá skusenost z minulosti alebo neviem čo iné...samozrejme fantazia pracuje ked nedostávate odpoved. Milenku som si našiel na nete a verte tomu že ich je tu dost čo žiju v spoločnej domacnosti a vyhladavajú to iste a z roznych príčin choroba manžela,alkoholizmus toho je asi najviac a rozne iné príčiny. Ja ked ten príspevok som sem dával tak určite som očakával reakcie a velmi rád sa zučastním tej debaty a nebojim sa ani kritiky ani odsudzovania...lebo súhlasím s tým že to nebolo správne. Nič milé dámy som s tým nechcel povedat len tolko že debatujte o problemoch a najma ich riešte...ale to iste platí aj pre nás páni

aluska

spravo sam si napisal ze to robi vacsina zien..vacina neznamena vsetky...lutujem tvoju zeny..za taku kravinu ju vlastny muz podvadza...este a tu s tym chvali
som zvedava jak by si sa zatvrail keby si tvoja zena hladala vsetko, co nenajde doma, inde..asi by si uz nebol taky mudrlant

pauli 73

spravok, zrejme keď si zakladal túto tému očakával si aj reakcie aj keď si to poňal ako oznam :). Pozri, ja mám zrejme toľko rokov ako ty a keďže som tiež v trvalom zvazku som si vedomá koľko vecí už do smrti nezažijem a nemyslím tým čo sa týka sexu...ALE to mi nedáva právo zrádzať človeka len aby som si dohnala zameškané...Nie som puritánka, orálny sex je u nás samozrejmý ale viem, že takto sa veci neriešia. Ale tak si dospelý, za svoje činy si hádam vieš niesť zodpovednosť...

Carol

Otazka pre spravok:

A ako je to u vas naopak? Robievas aj ty svojej manzelke oral? Lebo ak nie, mal by si, ked zisti, ake je to super, mozno si to rozmysli.