zavadzanie tamponu--- preco??

Príspevok v téme: zavadzanie tamponu--- preco??
Eunika124

Ahojte......Mam taky mensi problem so zavadzanim tamponu, neviem ci sa vam to niekomu stava,ale ked uz je vo vnutri tak vzdy sa to tam niekde zasekne. Citala som vela krat navod, ze ked na nieco narazim mam zmenit smer, ale ono to proste nejde dalej, ako keby som tam uz koncila. Nevie mi niekto poradit, ze v com robim mozno chybu,alebo niekomu sa to tiez stavalo a potom prisiel na to preco.Lebo ja si uz proste domyslam, ze som vadna a ze som dam dole kratka a ze nebudem moct mat sex a uplne az chore predstavy mam.....prosim poradte mi ...dakujem

anjelik9

KUP SI OB MINI TIE RUZOVE SILK TOUCH TIE SA LEPSIE KLZU :) MNE TO PRVYKRAT TIEZ VELMI NESLO ALE JA SOM SA SKOR BALA ABY SOM SI TYM TAMPONOM V NUTRI NEUBLIZILA :) JA OSOBNE KED SI ZAVADZAM TAMPON TAK TYM PRSTOM KTORYM SI ZASUVAM TAMPON ROBIM S TYM TAMPONOM TAKE JEMNE KRUZIVE POHYBY TEDA AK TO NIEKTO POCHOPIL ABY NESIEL TAMPON JEDNYM SMEROM ALE ABY SI MOHOL CESTU VYBRAT :D A KED MI PROSTE VADI ABO SOM ZVOLILA ZLU CESTICKU TROCHU POVYTIAHNEM A IDEM ZNOVA :) BTW. MNE NA ZACIATKU TIEZ VADILI TAMPONY Z TOHO DOVODU ZE SOM ICH CITILA STALE ALE TERAZ UZ V POHO ANI NEVIEM ZE ICH MAM A UZ V ZIADNOM PRIPADE BY SOM NEPPESLA SPAT NA VLOZKY PRI SILNOM MENZESE MI TO PRIDE AKO SEBEVRAZDA :)

katka1996

Ahojte baby ja som to uš mala je to v pohode, a vyem vam odpovedat na každu otazku ak sa chcete niečo spitat napište my na nic na pokeci katka1996@azet.sk aj rpčku poradím

melon

Fakt to treba zo zaciatky skusat v prvych dvoch dnoch. Ja som parkrat pouzila OB mini a islo to lahko. Skor som mala problem s vybratim, myslela som, ze to pojde lahsie, ale musela som dost tahat. Preto sa odvtedy bojim, ze sa mi pretrhne snurka, tak to ani neskusam.

datelinka

eunika, netreba skusat do vsetkych moznych smerov, treba tampon nasmerovat dozadu, akoby smerom ku konecniku. samozrejme, najlepsie je, ak si v miernom podrepe.

Eunika124

Ale ja proste menim smer do vsetkych moznych aj nemoznych smerov a neviem preco ono to nejde dalej.....a nikde nepisu, ze co ak o nejde,ze kde je chyba, len ze ta treba zmenit smer....fnuk....a zas vlozky uz nechcem pouzivat, lebo jamam vzdy take stastie,ze mi pretecie.