priťahuje ma môj lekár

zuzic

a este ze ak je zadany podla mna ked tak zhurta zisti ze sa ti paci, uz nebude taky mily a otvoreny a skor si bude drzat odstup...

zuzic

no vidite aka radost chodit doktorom:))
droobec na tvojom mieste by som nanho nevyrukovala hned s tymto, najskor by som si zistila o nom nieco na nete a tak. neuveris kolko toho na internete najdes. ja som zistovala o jednom doktorovi co ma operoval lebo bol velmi zlaty taky anjelik tak osm si o nom chcela nieco zistit a najskor som nemohla na nic natrafit- strasne si strazi sukromie az po dost dlhej dobe som toho vela nasla dokonca aj bydlisko ze byva o dve ulice odo mna:)) tak tade chodievam zo skoly a uz som ho par krat stretla:) on si ma uz pametat nemoze ale si ho obzrem:) a este kopu inych veci osm zistila:)))

drobeeec

jooj nemám na to odvahu...zisťujem si na neho nejaký kontakt súkromný...mimo ambulancie...no ale pochybujem že je slobodný :-(

mimuldienka

ja som sa zamilovala platonicky do svojho psychologa... mlady fesak, vesely, pozitivne naladeny... ale pomaly ma to prechadza :) bolo to asi len preto, ze ma zasa vratil do zivota...

bubu29

Kocky tak tato tema nema chybu... :o))))

Drobec ved prekonaj ten ostych a sa ho rovno priamo alebo nepriamo spytaj ci je zenaty bo ak nie tak tvrdo na vec treba ist :o))))

Kua skoda ze ja nemam ziadneho takeho doktora... :o))))

zuzic

ti ho normalne zacinam zavidiet:)) ja mam taku onicom zubarku staru, ked som bola mala som sa jej strasne bala no jednoducho pristup taky...ale zuby spravi dobre:)