Menstruacia

Príspevok v téme: Menstruacia
papulqa

Chcem sa opytat, meska mi menstruacia, uz neviem co mam robit, ani prsia ma nebolia tak ako ma zvyknu boliet cca tyzden pred.. to ze by som bola tehotna mozem vylucit pretoze pohl. styk som nemala, lenze teraz sa liecim na zapal, candidu, brala som aj jednu tabletku, teraz neviem presne ako sa volala.. moze to byt sposobene tym? Lebo uz vazne som zufala neviem preco mi meska :( prosim poradte mi

papulqa

lenze vies ja som nebrala ziadne antibiotika a co som brala jedine raz ibalgin a kedze sa liecim na mykozu tak jednu tabletku ale to bolo asi pred 3tyzdnami :( uz som si kupila aj zensky caj,lenze stale nic a nic.. :(

.....

Môže to byť od liekov. Zatiaľ nepanikár. Ja som brala 2 týždne antibiotiká a aj menzes mi meškal 2 týždne. Každý liek je zásah do oraganizmu. Počkaj, telo sa ustáli aj samo. Ja nie som za to, aby sa hneď behalo k lekárovi, lebo keď naozaj mám problém, musím čakať u lekára riadne dlho. Čakárne sú preplnené mladými kočkami. ktoré nevedia čo zo sebou... (nie je to na teba, neber osobne..)