Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mozete mi pomoct? V noci neviem zaspat...

Príspevok v téme: Mozete mi pomoct? V noci neviem zaspat...
Jaanus

Ahojte, mam taky problem, vecer ked lahnem do postele a chcem zaspat, tak nemozem. Je napr. pol dvanastej a ja vobec nepocitujem, ze mi treba spat. Je to normalne? pred spanim nejem tazke jedla, ani nepijem kavu, cierny caj ani nic s kofeinom, sem-tam si dam mliecko s medom. Zvyknem sa ucit do deviatej vecer a potom ked idem spat o jedenastej, tak nemozem. Neviete mi pomoct? Zvykem si pred spanim citat, aby som sa nejako unavila, no nepomaha to. Za kazdu odpoved dakujem.

Beznyclovek

Zapni si miešačku daj tam vodu štrk cement zabetónuj nejaké stĺpy .Naštartuj táčky povoz hlynu.Poumývaj auto.Nakúp navar ožehli.Zaspíš jak malé mača!

BJ_2

Skus toto, white noise fan. alebo si najdi obdobny upokojujuci zvuk
www.youtube.com

Este by si mohol vyskusat toto: zozen si melatonin, a daj si ho pred spanim.
Necum na ziadne LED svetla, ani LCD monitor/TV, pred spanim.
V Miestnosti nech je totalna tma (aj male svetlo niekomu prekaza). Skus popripade pasky na oci.

Snad pomoze.

Este nieco ma napadlo, zozen si orgonit. Niekedy mozu za nespavost geopatogenne zony, popripade presun postel, atd...

giulia

No mne mamina dovolí TV do kolkej chcem, ale ja si proste lahnem a len tak si v mysli davam otazky na ktore ti kazdy povie inu odpoved napr. Ako to že ked chceme nieco povedat tak to proste povieme ale neviem mozno vam pomoze nieco ine, ale mne pomaha toto

Vendulka123

Mne pomáha keď sa idem prejsť.Napr. idem na záchod alebo si len tak chodím po izbe.
Alebo si otvorím okno, nie vetračku ale celé okno tak na 5 minút.
Tiež pomáha keď sa napijem niečoho teplého najlepšie zaberá teplé mlieko alebo čaj.

Lintea

Nie je to tým že dlho vyspávaš, skús ráno skoro vstávať a potom uvidíš ako rýchlo zaspíš, alebo večer si ísť trošku zašportovať

Ach jaj

Keď už ked si v posteli a myslíš na 100 vecí naraz tak premýšľaj nad minulosťou a nie budúcnosťou. Niekde som čítala, že myšlienky na minulosť skracujú zaspávanie. :)

ANGEL-DEMON

mne mlieko s medom nepomohlo nikdy... treba sa ist hodinu pred plánovaným spánkom prejsť,....to pomaha mne... alebo pravidelne večer chodiť behavať...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.