modelka?aj tak sama

Príspevok v téme: modelka?aj tak sama
zuzinka1001

Nebudem sa tu nicim pysit,zivot modelky stoji za nic,co sa tyka kamaratov a nebodaj priatela.Mam 21 a mam milion znamych ale ziadneho skutocneho priatela alebo priatelku.Niekedy sa citim tak hrozne ze raz urcite spacham samovrazdu.Normalni chalani sa ma boja oslovit a blbych pritahujem ako magnet:(nikdy si nie som ista ci ma ma niekto rad kvoli tomu aka som,ale ako vyzeram:(neviem si predstavit ze ked zostarnem,ostanem uplne sama:(((vyskusala som aj rozhovory s psychologickou a lieky ale nic mi nepomaha

malickasom

heh, konecne sa mi podarilo prihlasit.
zuzinka- niekto mi pisal na pokeci ale som to nejako stratila, tak neviem kto...
Nemyslim si ze vsetky modelky su pekne, ved si pozrite nejaku prehliadku co za kostnate matohy tam pobehuju :D
Carmenita, ak si myslis ze ta chce kazdy chlap do postele a nezmenis svoj postoj tak si myslim ze je to aj tvoja chyba...
zamysli sa nad tym inak- vidis pekneho chlapa- nechces sa s nim trosku zabavit? nidky si nemala ten pocit, ze sa ti niekto fyzicky paci ale netuzis mat s nim deti a vnucata...ak ano tak preco to bolo?
OK mozno my zeny nie sme tak zrakovo zamerane, ale ak hovoris ze si krasna, inteligentna, co ti chyba? vies kolko muzov by chcelo mat po svojom boku taku zenu?

lost

Carmenita - ked ta chcu len dostat do postele, tak sa to snaz co najdalej oddialit, vela blbcov ma velmi slabu trpezlivost a vzdaju to :)

Carmenita

zuzinka, tiez nepatrim k tym skaredym a citim, ze ma muzi chcu len na jedno. mala som sice dlhe roky priatela,ale ten am len ponizoval ako sa dalo,tiez som mala hrozne stavy a brala aj tabletky. mam nejake kamaratky,ale kazda je uz v inom meste a moja naj kamoska stale chodi s nejakym blbcom,ktory jej zakaze kontakt s inymi ludmi..takze tiez sa citim dost opustena,hlavne teraz pred sviatkami ma to chyta.
studujem na VS,myslim,ze nejaku inteligenciu mam,aj zaujmy a tak,ale tiez vidim,ze muzov zaujima len to,ako vyzeram a ako ma dostat do postele..
ty ako znasas sviatky??

maria15

zuzinka 1001,ja som na tom podobne,skutocnych priatelov mam,ale zial,maju svoj zivot,jedna z najlepsich kamaratok je v zahranici,druha prisla domov,ale chysta sa spat taktiez..atd.skor sa rozchadzaju nase zivoty,lebo uz nie sme deti,chodime do prace a pod.nezbyva uz tolko casu.no a co sa tyka chlapov,tak tak ako vravis..kazdy si mysli,ze pekne zeny to maju lahke..

sway

Mam kamosku modelku,ale ta to o sebe nevykrikuje - skor som sa stretla s tym,ze malokto to o nej vie.Ono to totiz moze byt aj minus.Spolocnost ma voci tomuto povolaniu predsudky.Neviem,ci je to zavist alebo skor zla prezentacia tychto bab.Inac ak si pekna a letia na teba magori,tak sa spravaj normalne a budu sa chytat aj ti normalnejsi:-)Mas stastie,ze si krasna,u zien je to velke plus - zalezi len na tebe,ci ten pekny obal aj niecim naplinis:-)

malickaaa

hmm...pokec moc nepouzivam... ale mam nick martinaF, mozes mi tam napisat, teraz lezim doma chora, tak pouzivam vsetko :) mozem ti potom hodit cislo icq...
tiez mi je niekedy smutno, ja mam dobre kamaratky, ale tie by som zratala na jednej ruke, ale kazda ma pracu alebo skolu, priatela, navyse som sa prestahovala...tak mi je niekedy smutno...