PISANIE SLOHOV

akinom007

Najdolezitejsie je spravna volba temy, vyber si taku o ktorej ta napadne apson nieco.
Ked ti mam pravdu povedat ja som tiez az do maturitneho slohu nenapisla ZIADEN sloh doma ani v skole, mala som vzdy vsetky slohy bud odpisane od bratranca (bol o rok starsi tak mi nechaval zosity so slohu):) alebo mi ihc zlozila mama-ucitelka, pripadne krsna ta mala dobre napady stvarala vlastne slohy aj bratrancovi.
na maturitny sloh som mala kopec tahakov. hlavne take univerzalne slohy ktore sa dalo pouzit na rozne temy.
ale mali sme trosku stastie mali sme v triede spoluziaka ktoreho mamam ucila na skole a rano nam prisiel prezradit vsetkym ake budu temy, tak som vytriedila tahaky:)) a este jendo obrovske stastie amli sme temu" beletrizovany zivotopis" a to hadam svoj zivotopis napadne kazdeho:))) nad tym moc nai netreba rozmyslat a vymyslat. DRZIM PALCE

datelinka

vacsina ludi si zrejme voli uvahu. nemozes ju napisat zle.
skusaj si hodit vzdy nejaku svoju myslienku na papier, rozvijaj ju, a cvic sa v tom, mas este rok cas.
aj ked, ako pise karioll, nerozumiem ako je mozne, ze si dfoteraz este nepisala sloh... vsak to sa opisat od spoluziaka neda.

RUSH

určite uvahu!,možeš písat kolom dokola a v podstate o ničom,o živote!stačí ak si tu prečítaš pár tém a máš to,treba sa na to pozriet zhora,akoby nadnesene,tak ako básnik....profka bude rozmýšlat,o čom to,je...ja som to kedysi tiež takto urobila a vyšlo to..