ako to pustit z hlavy?

Príspevok v téme: ako to pustit z hlavy?
luckaaa123

zdravim Vas, mam taky problemik. Mam priatela, sme spolu uz dlho, ale pred par mesiacmi sme sa rozisli...teraz to vnimame skor ako pauzu kedze sme sa k sebe znova vratili. Lenze on si pocas tej "pauzy" zacal s inou. Nejak sme si to potom vydiskutovali a sme zasa spolu, lubime sa ale ja sa stale nejak neviem preniest cez to ze mal inu :( on uz s nou nieje v kontakte ani sa nevidaju, je to len v mojej hlave a stale ma to trapi. Doverujem a verim mu ze je to pre neho ukoncene ale aj tak sa toho divneho pocitu v hlave neviem zbavit, ani ho neviem nejak opisat, proste stale sa nad tym trapim, ze v jeho zivote bol niekto medzi mnou a mnou- chapete ako to myslim :) prezili ste nieco podobne alebo viete mi poradit ako sa cez to preniest a pustit to z hlavy? dakujem

ShaulaThalit

Najviac boli to, ze by si chcela, aby toto vsetko bolo inak. Aby tvoj milovany bol iny, aby sa inak spraval a ty si voci tomuto stavu bezmocna... ano si, aj budes... lebo ho nezmenis a pravdepodobne sa nezmeni ani on...
ja som to tiez zazila..trvalo to dlho, kym som to pochopila...ale nakoniec prisla ulava, oslobodenie.

milovna

velmidobre viem ako sa citis,ako to vnimas.presne tie iste stavy som mala aj ja.mno recept ti nedam ako sa z toho zbavit,pretoze mne samej to dlho trvalo,ale neboj sa ono to prejde.sice po dlhej dobe az,ale prejde to.inak myslim,ze je to preto,ze si asi moc ziarliva ako ja a preto sa trazko vieme vysporiadat tym,ze okrem nas mal aj inu:-)

RUSH

vieš o čom hovorím,a o tých frajerkách to je hnus.nemám čo dodat,toto je podštandard.
a s tým svedomím,je zrjme problém u takýchto ludí,zažila som podobné a dnes sa toho bojím,ako tá kočka čo má v hlave červíka,nechcem posunút medze ani morálne ani žiadne iné::::ide o ten štandard..

karioll2

presne tak
ale opakujem,kazdy sme iny,skoro vo vsetkom a ide o to,ako su nastavene standardy v jeho okoli.ved poznas take,ze chalan co ma vela bab je kanec,kazdy ho obdivuje a zavidi mu,ked je taka baba tak je kurva a nikto normalny ju ani neopluje
viem o pripade,ze zenaty si nasiel frajerku,a obidve s nim spali zaroven,aby si vybral,ktora je lepsia v posteli

RUSH

myslíš tým,že si nahovoria niečo,aby ospravedlnili svoj čin nielen pred samými sebou ale aj pred okolím,?hladajú nevysvetlitelné a priam absurdné dovody ich konania?

karioll2

ja neviem,ja som neverny nikdy nebol,podla mna je zaklad u takych ludi,aby to vedeli zdovodnit svojmu svedomiu a potom nemaju problem

RUSH

ano ,oni,ked to opat urobia?vedia ,že je to nesprávne ale po čase predsa do toho spadnú!!!!vedia sa takýto ludia ovládat?svoje city,myšlienky,pudy...?

RUSH

toto som chcela počut!takisto som sedela doma,alebo robila tie iné veci,ktoré si napísal,ale iného som nehladala,čo to potom,je?čo cíti ten druhý?