Vzťah so ženatým?

Príspevok v téme: Vzťah so ženatým?
janka

Mám vzťah so ženatým kamarátom, pár krát sme sa spolu vyspali, ja mám z toho výčitky svedomia ,že robím zle.Veľmi ho milujem a záleží mi na ňom. Má to budúcnosť? Má deti , ale s manželkou si nerozumie. Na otázku či sa rozvedie povedal neviem? Mám mu veriť, že sa so mnou nezahráva? Alebo ma skutočne miluje? nie je to pre neho iba mimomanželský úlet?Sú všetci muži svine? Ked sa zahrávajú a klamú manželku aj milenku. Na mieste milenky nechcem zostať, strašne to raní že nemám pre neho hodnotu.Prosím ak máte podobné skúsenosti napíšte.

janosik

mate vztah postaveny na tom, ze on ma proste chut spat s inou a ty si mu prisla vhod.
je velmi malo pravdepodobne, ze sa rozvedie, ale mohol by byt aspon trosku uprimny a povedat ti, ze s tebou chce len sex.

majak

Milá Janka a Ty by si s takým slabochom mohla žiť?Myslíš, že to čo spravil raz už nezopakuje?Nevravím, že všetci sú takýto,ale z Tvojho príspevku usudzujem,že to takto je.Ahoj a drž sa.

lera

ahoj Janka, vsetci muzi urcite nie su svine, ale co sa tyka takychto vztahov, vela si od toho neslubuj, poznam iba 1 pripad, ked sa chlap kvoli milenke rozviedol, a to nemali deti. su ludia, ktori maju na taketo veci zaludok a vyhovuje im to,ale ty k nim ocividne nepatris, len sa budes zbytocne trapit, podla mna by si sa mala na neho vykaslat...aj ked to bude tazke

brunuska

ethel- v pohode :-) nehovorim ze suhlasim-ale toto je moj nazor-clovek je samostatna slobodna bytost-kazdy nech kona podla vlastneho svedomia

slusny_muz

Je krasne ked manzelstvo vydrzi na cely zivot a ked je v nom aj laska a vzajomna ucta. Preto clovek by mal dobre zvazit kedy a koho si vybere na tuto cestu....ale asiv sucasnosti to nieje v trende....