je 5 detí vela?

meggy10

ojka aj jedna co byva nedaleko tak mala 9 deti a posledne sa jej narodili dvojicky, ale ona uz neprezila...kazdy rok rodila a to ju zabilo.

ojka

poznám jedných manželov, ktorí maju 11 alebo 12 detí, neviem teraz už presne, tak to sa mi zda moc. Ale tak 5 sa ešte dá nejak zvladnuť, aj moja teta má 5 dedí (:

zuzu241

ja mam jedno....neviem si bez neho predstavit zivot a viem,ze keby som mala mat dalsie,bola by som neskutocne stastna...pokial by som vsak mala aj vhodneho partnera,pretoze nie kazdy ma v zivote stastie....totiz po 6tich rokoch prisiel na to,ze s nami nechce byt..

majula36

aduschka,

závisí od toho akého máš partnera.Ak je dobrý, pomáha ti a zabezpečí vás, je to super mať veľkú rodinu.Ak je partner na nič je veľa aj 1 dieťa.
Ja mám 3 deti,ťahám celú domácnosť sama a poviem ti je to fuška a veľakrát si hovorím, že aj keď ľúbim všetky moje deti, na dnešnú dobu je to veľa a bojím sa ako to ďalej utiahnem.Je mi ľúto že nemajú to čo majú deti v iných rodinách, chcela by som aby sa mali lepšie ako ja, ale bojím sa že som im nedala dobrý štart a budú mať v živote smolu ako ja. Naozaj to nieje sranda.