Po rozchode sa citim silnejsia ako kedykolvek pred tym ...

Príspevok v téme: Po rozchode sa citim silnejsia ako kedykolvek pred tym ...
didii525

Je to uz par mesiacov co som bez priatela...Boli tam urcite problemy a nasiel si inu. Myslela som ze sa zblaznim ze to nezvladnem .. Nevedela som co robit. A dnes? Kupila som si permanentku na plavaren , obcas zajdem do solarka, na kozmetiku , kadernicke, kupila som si nove oblecenie. Ucim sa na maturitu vsetko co som flakala pred tym .... Vychutnavam si Vianoce aj ked pred tym som sa bala ako ich zvladnem .. Ale skutocne sa to da prezit. Rozchod je bolestiva zalezitost ale treba verit ze vzdy , skutocne vzdy , ze zivot nam do cesty prihodi este niekoho koho budeme milovat ... Netrapte sa ak Vianoce travite bez partnera.. Aj ked je to tazke , vychutnvajte si Vianoce, a vazte si ze ste s rodinou , so svojimi najblizsimi ktorí vas miluju ... Vazte si to , ze ste zdravi (verte, viem o com hovorim! ) Krasne Vianoce s usmevom a s pokojom v srdci .......!!! :) :)

didii525

carmenita zvladnes to neboj nic... My najdeme tych pravych este ! :) clovek ked musi zvladne vsetko ..a nenavybera si .Tak to proste je .

Carmenita

didii, krasny prispevok, zazivam nieco podobne. tiez som po rozchode a citim znova slobodu a uzivam si ju, ako viem. bala som sa, ze to nebudem zvladat,ale som az prekvapena, ked som si uvedomila,ze takto mi je naozaj lepsie :).

didii525

Nie ja mu rozhodne nic nevycitam .. Ked znova nasiel stastie tak nech je stastny a snad ho raz znova najdem aj ja :) Boli tam problemy z mojej strany tiez ale to je moc komplikovane a nechcem sa uz k tomu vracat . Teraz som mlada, slobodna, nemusim sa nikomu prisposobovat ,zijem si podla seba, robim veci ako chcem a co chcem .. Zijem realitou a verim ze raz sa moje sny stanu skutocnostou ... :) A tesim sak aj ja raz budem mat babenko :))) Krasne, malee a moje :)))

ivanka_83

mas pravdu.ked ta nechce, tak to treba prijat a zit zivot, ktory sa kazdym dnom krati.takze netreba zivot prezit spominanim a trapenim kvoli niekomu, kto uz o teba nestoji.ked budes mat dieta, zistis, ze len u neho si mozes byt ista laskou na cely zivot.nikdy som necitila taku istotu v laske ako u svojho dietata.chlapa ti moze ukradnut ina.ale lasku dietata nie.
a hlavne, ked je kocka mlada, tak si ma uzivat.mladost raz odkvetne, roky mladosti ti nikto nevrati.a je hlupe vycitat byvalemu, ze ti vzal nejaky cas.to je alibisticke.sama si za seba zodpovedna.a teda aj za svoje stastie.

didii525

willywonka dik :) Ver, nemyslela som si ze toto niekedy napisem , vtedy som si myslela ze sa mi zrutil svet. Ale k zivotu patria aj facky, ale treba vstat a kracat dalej .. Napr uz asi 3 roky som nezdobila stromcek, a dnes sa uz neviem dockat kedy ho budem s nasimi zdobit, tesim sa ako budem zajtra pozerat telku ako pojdeme na dikoteku ..tesim sa na uplne hovadinky.:) A ziadny chlap sveta nestoji aby som sa kvoli nemu trapila.. Uz stacilo smutku .. Aj u mna ! :)