Čo si myslíte..je to začiatok konca??

Príspevok v téme: Čo si myslíte..je to začiatok konca??
kejka

...čo si myslíte o tom, že so svojím partnerom žijem už 7rokov a on neustále rieši to ako vyzerám. Zo začiatku vzťahu mu na mne nič nevadilo,no od určitej doby mi pravidelne kontroluje aké mám vlasy,ako ich mám upravené,akú mám farbu, aké mám nechty,ako som oblečená, či som pribrala alebo nie. Stále je s mojím výzorom nespokojný. Hoci okolie vždy môj výzor chváli a aj dosť mužov sa zamňou obracia, no on nikdy nie je sničím spokojný. Hovorí, že to robí preto,lebo chce mať veďľa seba partnerku,kt.sa mu nadovšetko páči a nechce sa ,,obzerať" za iními a podvádzať ma..ako to podľa neho ,,iní" robia...
Ide mi to už strašne na nervy, sebavedomie mám tak na ,,bode mrazu", hoci on chce,aby som bola sebavedomá..ale ako??keď mi ho ustavične nahlodáva??? Je mi z toho všetkého nanič..
Čo si o tom myslíte?? Čo ho ktomu vedie?? Je nespokojný vo vzťahu a snaží sa to takto zakrývať?? Čo by som mala robiť, keď komunikácia pravdepodobne nikam nevedie...on si neprizná, že je to problém a nechápe prečo si z toho robím ťažkú hlavu...
ďakujem

jajka001_

tvoja chyba ked sa upravujes podla toho ako on chce. on si na to zvykol. teraz mu to chces vycitat. zda sa ze aj ty si velmi potrpis na to ako vyzeras.

malka

no to som velmi mudra, ked s nikym 7 rokov nezijem, ale je par takych typov, ktore su vyslovene nevhodné na vztah ako alkoholik, agresívny, chronický sukničkár a myslim, ze tuto stvorku doplna kus nenapadnejsi "pan dokonaly" vecne kritizujuci partnerku...este ked aj pises, ze si prestala kvoli nemu robit veci co si mala rada a zacala s tym, co chcel on...no, tak to nie je dobre...ak mas dost sily na to,tak asi by si ho mala opustit, ale ako vravím...dobre sa mi radí, ked si neviem predstavit ake to je zit s niekym 7 rokov, ale mne to tak pride, ze ked s nim zostanes este dlshie, tak ho aj lubit uz prestanes...

wowo1

skor by sa mal starat o svoje auto alebo o kona,,ci ty si ten jeho reprezentacny kon?
grcka chlap,,sorry.On ti neche dobre,on chce dobre, svojmu malemu egu, kde ty mu robis maskota,a skovavas jeho nizke sebavedomie.
Necha ta ked budes "stara"a vraskava, cca po 35 ke..stav sa:}} poznam tieto typi.....nechaj ho ty ak si dostatocne silna na to...On nemiluje teba,ale tvoj zovnajsok,,a aj to asi uz nie..aj keby si bola miss universe ,,jemu to bude malo...pretoze je to hovado

kejka

Božeéé Milli!!!
Je to otázka ,,pod pás"!!! keď som ho spoznala bola so niekto úplne iný!!! Niekto,ktorý volý radšej obzeranie historických pamiatok pred vyvaľovaným sa na pláži..no jemu sa pyrammídy a ostatné historické pamiatky nezdali dosť ,,nóbl" ..(hoci na to nemal)...a tak postupne potlačil všetko čo bolo vo mne a VŠETKO ČO SOM BOLA JA!!!!!!!! Viem,že je to moja chyba, no chcem spraviť POSLEDNÝ krok k náprvave nášho vzťahu!!! Tak dúfam..(hoci neverím),že sa podarí...:-((

millli

Co ty, dokazes s nim existovat? Lebo nie je to vyhra, zit s niekym, kto ta kazdy den kritizuje. Ja som to pochopila az neskor, az ked sa so mnou rozisiel ten moj. Zo zaciatku som chodila ako bez duse, smutna, ale potom som sa spamatala a teraz som to ja, kto ostatnych zabava, kto pretancuje cely vecer aj noc so znamymi aj neznamymi tanecnikmi. Vsetci mi hovoria, ze opat som konecne ozila. Dokazes ho opustit alebo ho na to prilis lubis?

kejka

Ahojte Baby!!! V provom rade som Vám strašne vďačná za Vašu podporu!!...no myslím si, že Vám ešte dlžím zopár info o sebe...Takže mám 23 a priateľ 35. Spoznali sme sa, keď som mala 17 (láska ako hrom)!!! Vtedy mu nič na mne nevadilo..hoci som pri výške 164cm vážila cez 60kg a nosila nohavice veľkosti L-XL. Keď som mala 20 rokov strašne!!! ma začal bolieť prvý prsník. Diagnostikovali mi nezhubný nádor, ktorý bol podľa doktorov ,,časovanou bombou\" a mohol sa kedykoľvek zvrhnúť.Okrem jedného väčšieho som mala celý prsník ,,posiaty\" drobnými nezhudnými nádormi. Tak som sa rozhodla, že vylúčim HAK a o mesiac max. 2 pôjdem na operáciu. Po tom ako som prestala brať HAK prsník ma prestal bolieť a nádor sa nezväčšoval...doktor navrhol, že nech počkáme..tak sme čakali (s pravidelnými prehliadkami) asi rok a ten nádor mi úplne zmyzol!!! A aj tie ostatné!!!! V tej dobe som sa cítila veľmi dobre (ako keby som sa bola ,,vynorila spod vody\") mala som plno energie a tak som sa rozhodla, že začnem cvičiť. Tak som (po vysadený HAK) schudla z veľkosti L-XL na XS-XXS. Môj priateľ bol nadšený. Teraz som sa dostala do svojej pôvodnej váhy a to ,,50-52kg\".(teraz moc času na cvičenie nemám-za školu a náročnú prácu)..no jemu sa to už nepáči!!! A presne ako písala jedna z vás...,,keď ja mám svoje prirodzené vlasy rovné a polodlhé, jemu sa páčia vlnité a dlhé\"..keď som si ich nechala predĺžiť tak zase to nebolo dobré, lebo neboli moje...nechty...mám polodlhé, lámavé..jemu sa páčia dlhé a nie umelé!!!
Ja tomu človeku už neviem ako mám vyhovieť!!! Chápem, že v každom vzťahu nastane kríza, po ktorej sa partneri až tak už nepriťahujú ako na začiatku..no ja už ďalej nevládzem!!!(momentálne máme sex 1-2 krát za mesiac..a to sa ani nehádame!) Stále som ho brala ako celok, nech vizerá akokoľvek!!! No on asi mňa nie..:-(( Hoci nemôže povedať, že som nejaká ,,škrata\"..neraz sa mi stalo, že ma ,,na ulici\" oslovili, či by som im nešla za ,,tvár\" ich salónu!!!!!Hoci ja som nikdy žiadne modelingové a hostesingové aktivity nevyhľadávala!!!!!A inak mám taký pocit,že sa mu to páči, keď po jeho dlhoročnej partnerke pokukujú..(a to hlavne prachatý starší páni)!!! Ja ho maximálne nechápem, no myslým si, že má problém priznať si, že nie som jeho typ..taký aký si vysníval...no jeho chyba!!! je mi z toho nanič.....

jozefka

kejka,
aj tvoj partner je taký dokonalý ako to vyžaduje od teba? Píšeš, že komunikácia nikam nevedie, lebo si problém neprizná... to potom nie je komunikácia a snaha pochopiť seba navzájom. Ste spolu už dosť dlho na to a predpokladám, že i vekovo ste niekde medzi 22-30 rokov (alebo??), že už by mal vedieť, že výzor nie je všetko. Ak bol taký však od začiatku vzťahu, buď si to prehliadala, ignorovala alebo si si teraz zobudila alebo zmenila. Na tom nie je nič zlé. Každý sa vyvíja a mení. Mne osobne by takýto vzťah (založený len na vizáži) naozaj nestál za nič. V čom ti pomôže, že budeš ako krásna ako modelka, keď ťa zmôže choroba a nebudeš sa mať o koho oprieť, pretože, bože, veď budeš mať upchatý nos, červené oči a opuchnutú tvár a to asi pri tebe sedieť nebude, pretože zrovna nebudeš "reprezentatívny tip". Neviem, ja by som sa s ním rozprávala, povedala mu svoje pocity a nástojila na jeho. Spolu by ste mali nájsť kompromis a ak ti opäť povie, že on v tom problém nevidí, tak by som mu povedala, že ťa málo pozná a nepočúva čo mu hovoríš. A od toho je už len krok... ku koncu. Držím palce