Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky bude vlastne rok 2010 či 2011?

lost

To mi pripomenulo ze nikdy neviem aky je datum ked idem na postu alebo kvekolvek kde treba podpis + datum :)
Potom vyzeram ako blb ked sa pytam "aky je datum?" :D

barbinka

kašlite na to, zasa sa niekto nudí, aj tá téma, že vyšiel z basy je jeho/jej. že vôbec na takéto témy vôbec reagujete....bude tu chodiť a zakladať takéto témy dovtedy, dokým vy mu tam budete do nich písať.

zuzic

lost tebe to mysli vzdy:) som si vsimla ze v kazdej teme das take logicke vysvetlenie ze ma ide vystriet z tej logiky:)

lost

Ak sa pocita nulty rok, tak budeme zit 2011ty rok, kedze sme zili 0 az 2009, cize 2009+1=2010 plnych rokov, takze technicky zijeme 2011ty rok :) ale pise sa 2010.

To je ak ked ma clovek 20 rokov, ale zije 21. rok, kedze "20" uz prezil (nulty+plnych19) :D

cez prazdniny mi to nemysli :P

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.