vzdy mam depku z tych parikov v tomto obdobi, co mam robit?

Príspevok v téme: vzdy mam depku z tych parikov v tomto obdobi, co mam robit?
millli

Ja uz neviem, co mam robit so svojimi myslienkami. Byvaly sa so mnou rozisiel pred Vianocami a odvtedy je pre mna toto obdobie dost pochmurne. O to viac, ked vidim tie pariky, ako idu spolu mestom a drzia sa za ruky. Ja si myslim, preco ja tiez nepatrim k tym parikom? Stale si hovorim, ze dalsie Vianoce, to uz bude ine a stale nic. Ak ma nejaky chlap bali, uz je zadany a o tych nestojim a iba si asi krati cas a ti slobodni akoby sa nevedeli ani ozvat alebo sa bali, ze ich asi pohryziem. Je to uplne na zblaznenie. Vdaka za vase rady aj nadavky, aj vycitky.

rony26

no hej, vianoce to je nostalgia sama o sebe...ale tak tie dalsie uz naozaj mozu byt ine...tak mysli nato, mysli nato ake mozu byt nadherne...pozitivne myslienky maju svoju silu a predstavivost este vacsiu :-)...ono to raz pride, mozno to chce trochu trpezlivosti, ale o to krajsie su po tom tie ruze ;-)

millli

Na co cakam? Ja necakam nikde v kute, chodim von s kamaratkami a uz som hore v teme napisla, co je problem s chlapmi, ze ma chcu asi len zadani. Ale ak vies,co mam urobit, aby som ziskala niekoho slobodneho, napis, ako na to. Lebo ja to asi neviem.

millli

A este aj mladsi brat ma stve. On s tou svojou chodi uz niekolko rokov bez krizy a mne sa vysmieva, ze nikoho nemam. Ze som si toho svojho nevedela udrzat. Ja uz na to nemam argumenty ani nervy.

zdenulka

neboj ten pravy sa raz najde..skus smerovat svoje myslienky inym smerom,skus pomoct,spomen si na deti bez rodicov..myslim ze by to malo pomoct

jajka001_

radsej si chvilu pockat na toho spravneho ako chodit s niekym len aby si niekoho mala...ty si niekoho fajn urcite najdes