suche miesta na rukach, svrbenie

Príspevok v téme: suche miesta na rukach, svrbenie
prezývka :)

Dobrý deň.

chcem sa spýtať.. asi pred mesiacom som mala problémy, že ma svrbelo cele telo, pokožka hlavy, proste všetko, na nevydržanie... nič sa mi ale na pokožke neobjavilo.. toto postupne prešlo, už iba sem tam svrbenie nastane, ale uz iba miestami a výnimočne...
ale čo ma trapi, je svrbenie rúk!
od lakťa po ramena mam sice na pohlad nebadatelné ale na dotyk jasné suche miesta a tie neskutočne svrbia celý den.
vyskusala som zmeniť aviváž, sprchový gel, telove mlieko... nič... ruky stale svrbia a suche miesta - flaky nemiznu..
co mam robit? co to moze sposobovat?
ide mi to skutočne na nervy :( stále sa "ošipujem" aj v práci, aj všade...

Ďakujem vopred za každú radu.

S pozdravom,

Prezývka :)

[zruseny12]

...ja by som na tvojom mieste zasla ku koznej...moze to byt aj kontaktny ekzem...mozes byt alergicka aj na oblecenie/napr. na nieco co je obsiahnute v obleceni,alebo mnoho inych veci...len lekarka ti presne povie odkial sa to berie...ak bude dobra odbornicka-TO ,ZE SI VYMENILA SPRCH.GEL ATD.TO ESTE NEZNAMENA ZE SI POMOZES,NIEKEDY NESTACI VYLUCIT-VYMENIT NIECO ZA NIECO-TAZKO SA TAKTO RADI CEZ PC...VELA STASTIA PRAJEM

ojka

hm, ked to nebude alergia na "drogeriu", čo tak nejaký prvok stravy? Nezačala si niečo nového, zaujímavého jedavať, čo si vtedy v jedalničku nemala?