Predčasná erekcia

Príspevok v téme: Predčasná erekcia
Thrall

Dobrý...
Mam taky problem, stale ked uz vidim ze sa k niecomu schyluje s partnerkou hned sa stopori este pred tym ako sa ma napr dotkne. Nieje to nejaky velky problem ale zacina mi to vadit a neviem ako by som tento problem mohol odstranit. Staci malicky podnet (raz pomysliet na nieco take) a potom sa mozem snazit hociako silno ale aj tak uz erekciu nedokazem zastavit.
neviete co by som mohol robit?

Thrall

Dokonca viem o sexuologicke ktora tvrdila na jednomm posedeni z dievcatami na strednej skole a ta tvrdila ze od takych chlapcou nech sa drzia cim dalej. ale uz ani neviem ze preco

thrall

No lenze ona povedala ze jej to nevadi ale hned si mysli ze ked si knej lahnem tak uz chcem neviem co robit... a napr ta predohra je potom taka... bolo by to krajsie keby to musela ona urobit a ne ze len si lahne na postel a ...

zevraj sa to da liecit ale za sexuologom sa mi nechce

Sex Godess

Aj moj to ma, nad tym by som sa netrapila, pokial samozrejme nie je v tej istej izbe aj tvoja mama :-) Alebo sa ti stopori v meste na verejnosti. V tom pripade zabera to, ak ti priatelka povie nieco nechutne. Napriklad, predstavis si, ze sexujes macku alebo ze 20 rocna sexuje s 80 dedom, to je celkom odpudzujuce a ver mi, nepostavi sa ti, alebo ti hned klesne.