tehotensky test

Príspevok v téme: tehotensky test
katkav

Dobry den, chcela by som sa opytat ci je mozne, aby mi tehotensky test vysiel pozitivny aj ked uz tehotna neisom. Ide o to, ze nedavno mi skoncila menstruacia a to som si ymslela ze som tehotna ale ekdze bola dost silna (obsahovala aj tie kusky sliznice maternice), tak mam pocit ze islo o spontanny potrat. Ak by som si test sparvila cca 3 dni po menstracii a teda 3 dni od mozneho potratu je mozne ze som tehotna? Aj napriek tej silnej menstruacii? Chcem eln vediet ci mam v tele stale ten HCG hormon a teda ci je mozne ze test bdue pozitivny...Alebo ak s tym mate niekto skusenosti kolko dni budemmmat este zvysenu hladinu hormonov alebo teda dokedy ten test je schopny zachyti HCG hormon? A este okrem toho mi terba starsne cikat to je ais jediny tehotensky priznak co momentalne mam...Nachladnutie vylucujem a teraz neviem ci sa caste mocenie vyskytuje v rannom stadiu tehotenstva alebo az v neskorskom...mam v tom dost zmatok lebo niekde pisu tak a inde zas onak...

[zruseny2]

zamiesam sa do toho aj ja :))

ja som to pochopila s takouto postupnostou:

1. Urobila si test - vysiel pozitivne,
2. Dostala menstruaciu s kuskami sliznice,
3. Kedze jej ten test vysiel pozitivne a docitala sa, ze pocas tehotenstva ma byt menstruacia iba slaba - povazovala tu silnu menstruaciu ako spontanny potrat..
4. Planuje si urobit dalsi test po menstruacii a boji sa, ze opat vyjde pozitivne.

levicaaaaa

katkav: nebol to spontánny potrat... urob si test a uvidíš, že bude negatívny... bola to riadna normálna menštruácia

sim

presla som este raz, az teraz som si vsimla buduci cas:-)
tu je takmer nulova pravdepodobnost, ze by si bola tehotna.

levicaaaaa

ale podľa jej otázky som to pochopila tak, že si ten test ešte nerobila... len sa pýta, či jej mohol vísť pozitivny...

sim

ano, stava sa, ale velmi vynimocne.
levica vsak polozila spravnu otazku, ci usudzujes, ze si tehotna na zaklade pozitivneho testu aj napriek menzesu.
hcg sa v tele nenachadza len tak.

levicaaaaa

katkav: nie si tehotná ! ! ! mala si úplne normálny menzes ! ! ! naozaj nie s itehotná! ! !

btw, s tým potratom si to ty napísala...

katkav

/levicaaaaa/
ja som nevravela ze to musi byt potrat ked obsahovala kusky sliznice :) taku menstruaciu mavam aj ja :)...len som citala ze menstruacia v tehotenstve je o nieco slabsia a vasinou obsahuje len cistu krv a je tiez aj kratsia...
/sim/a je mozne ze by som amal taku silnu menstruaciu aj ked vajicko uz bolo uhniezdene? lebo enjak mi to nejde do hlavy pretoze pokial je to vajicko uz uhniezdene a mne sa "cisti" maternica tak sa nemoze stat ze by sa tym zbavila aj toho vajicka ak nebolo dostatocne schopne ujat sa?

levicaaaaa

ten test si si už robila a bol pozitívny alebo si ho len chceš robiť????

to, že počas menštruácie obsahovala krv kúsky slinzice neznamená potrat ale úplne normálnu menštruáciu. ja to mám každý mesiac, a nie len ja, takmer každá baba, ktorá ma aspon stredne silný menzes to má...

ten test ti víde negatívny... /ak si si ho ešte nerobila/... tehotná si určite nebola...

sim

mozno ze ani neslo o potrat, len sa cistila maternica, to sa v niektorych pripadoch stava, ze zeny maju silny menzes na zaciatku a su tehotne. na tvojom mieste by som urcite vyhladala lekara. zvysena hladina hcg, ak nejde o normalne tehotenstvo moze znamenat aj mimomaternicove.