Problém - obezita

Príspevok v téme: Problém - obezita
Andrejočka

Ahojte, ak sa tu nájde niekto, kto chce schudnúť viac kíl, napr. ja by som potrebovala schudnúť min. 35 kg. Mohli by sme sa podporovať, vymienať si rady a nápady a chváliť sa úspechmi. My asi musíme postupovať inak, ako pri nepatrnej nadváhe, verím tomu, že sa to podariť môže. :-)

miska31

JA viem ze to nie je len o ranajkach ale su dolezite,ja mozem jest zdravo ale ked si nedam ranajky poobede zjem toho vela aj ked len zdrave ale sa prejem.

suzenka

miska
chudutie nie je len o ranajkach, musis zmenit celkove stravovanie

5 - 6 krat denne mensie porcie, doobeda ovocie, pecivo, vlocky, zemiaky, ryza a taak dalej

pooede skor bielkoviny a zelenina:jogurty, syry, tuniak, kuracie maso a tak dalej

3 krat do tyzdna minimalne pohyb 45 min..precvicit cele telo

dodrziavat pitny rezim voda, nesladene caje

miska31

Ahojte no mne by trebalo takych 20kil,a bola by som stastna.U mna je problem ze neranajkujem ale chcem to zmenit.

didi89

Ahojte, ja tiez potrebujem schudnut 30 (kludne aj 40) kil, ale tak ako Andrejocka, postupne a dufam,ze rozumne :) Dnes som zacala. Vam sa ako dari baby?

Andrejočka

Ja súhlasím s predošlými názormi. Ja som mala normálnu postavu, možno kilo dve navyše, ale nikdy som to nejako neriešila. po porode som sa rýchlo chcela dostať spať, tak som schudla za necelý rok 25 kíl. a vtedy to začalo. moj fotoalbum by mohol robiť reklamu na jojo efekt, mám navyše ovela viac. a už som nadobro skončila s diétami. moj ciel: nevážiť sa, hýbať sa, neprežierať sa, nejesť po 18.00 a dávať si menšie porcie, možno viac zeleniny a ovocia, ale nič také ako 90 dnovka, ryžová, hladovková a neviem ešte aká diéta. s tým som už skončila. radšej stavím na pohyb. ak by mi ale niekto tu mohol poradiť aký je dobrý, ked máš vysokú nadváhu, a´by som si nezničila klby a tak. mna napadlo cvičenie doma a stepper, možno rýchla chôdza. poraďte, odporučte. dakujem.

Používateľ R

Je mi to ľúto ale smejem sa na vás čo tu píšete že dávate si nejakú 90 dňovú diétu..Ste na hlavu? ľudia 3 mesiace som nejedol obedy, cez deň som jedol iba jablká, cereálie, kávu, pil som vodu, toálne som si posral pečeň. Neustále som sa sledoval na váhe už som mal sklony k anorexii. To chcete? To vážne nedokážete zdvihnúť tie lenivé zadky vyjsť z toho baraku a ísť si zabehať??? Zacvičiť? Viete ako si odtrpíte s tými vašimi diétami?!!. Mne je to jedno, robte ako chcete hovorím z vlastnej skúsenosti ale nič nie je lepšie ako POHYB. To je všetko od mňa. Pouvažujte nad svojimi plánmi ako schudnúť a ak sa máte radi a nechcete si zbytočne ublížiť tak kašlite na diéty.

Romaniskoo

Čaute. Mám 19 rokov. Pred rokom som vážil vyše 86 kíl a za ten rok som schudol asi 21 kíl. Mám 65. Ako som to dokázal? Cvičením, behaním, brušáky aspoň 300 za deň a nejedením. Pozor na to!!! - Prestal som jesť obedy a tým som si pokazil pečeň. nepracovala mi správne. Začal som užívať lieky a začal som jesť normálne ale aj cvičiť a už je všetko v poriadku. Preto Vy všetci čo chcete schudnúť nebláznite s diétami obmedzte toto - saláma, čokoláda, cocacola, kofola, hranolky, vyprazany syr, chipsy!! a nahradte to nejakým džúsom, kukuričnými lupienkami s mliekom, cestoviny zo zeleninou, keď sladké tak nejaké čokoládové ceréalie (nie Nesquik)a cvičte! Hýbte sa a nestavajte sa každý deň na váhu lebo vám z toho hrabne a budete mať neskor sklony k anorexii ako ja..Veľa šťastia