Chcem babetko

Príspevok v téme: Chcem babetko
alllaaaaa

tak pride mi to trosku zvlastne,mam 21 rokov mam 3 roky priatela milujeme sa v poslednej dobe mam uz asi take 2mesiace ja neviem ako to nazvat proste neviem co sa zo mnou deje ale velmi by som cchela babetko m proste neviem co to na mna prislo ale objavil sa vo mne pocit ze cchem babetko problem je vsak v tom ze obaja s priatelom sme studenti takze v najblizsich rokoch to ani nebude ale chcem sa opytat ci mal z vas niekto niekedy taky pocit hlavne v takom veku ze 21,22 ze chce babetko prosim piste ak ma niekot skusenosti s takymi pocitmi

babaatko

je to normalne? mam 19 rokov, neviem co namna prislo ale chcela by somuz mat babo :))) neviem co sa sonmou deje..

martinka54

allaaaa
je to normalne, ved si zena. ja som tiez v tvojom veku uz chcela dieta, ale na koniec sa mi narodila v 23 a teraz mam 25 a som stastna, ze to takto je, neviem si zivot bez nej predstavit

alllaaaaa

som rada ze niesom sama:-)a ze ma chapu niektory ludia aj ked o inych sa to neda povedat ale nevadi no :-)a my studentky teraz musime studovat aj ked niekedy nemam nervy:-)hlavne cez skuskove ale treba treba a o par rockov naaaas to caka:-)pekny vecer holky

tak tak

Ako tinnuska nechapem co si sa do nej tak pustila, chcela sa len spytat, ci niekto take pocity ma, podla mna je ta otazka na mieste a len sa bala, ci nieje taka sama...za to ze to napisala kusok zmatocne nemusi mat 16,ukludni sa a najprv si rozmysli , ked ides dakoho odcudzovat za NORMALNU otazku...tu sa uz fakt clovek nemoze nic spytat, lebo sa najde najmenej 1O takych ako ty, co toho dotycneho hned pochovaju pod ciernu zem....a pre allluuuu:) jasne ze je to normalne, ja mam 21, a tiez obcas taky pocit dostanem,ale tiez studujem tak treba pockat..este bude na to casu dost:)

Hatla

ja mám čoskoro 20 r. a tiež túžim po dieťati takže viem aký je to pocit túžiť, no my s partnerom sa aj pokúšame ale stále nič :-(

alllaaaaa

ved to treba treba peniazky vy spolu aspon byvate my ani to :( ale tak viem ze este treba pockat nejake tie rocky kym skoncime skolu aj ked ten pocit tam je stale ze chcem ale uvedomujem si ze nieje na to cas a preto sa teraz snazim hlavne venovat skole a predovsetkym mojmu milemu:-)a potom ked to pride bude to krasne...

sania

Ahojte.No ja mam 25. A rovnako chcem už dlhšiu dobu bábätko.S priateľom spolu bývame vyše roka. On študuje VŠ ja som už vyštudovala. A hoci baby túžba je u mňa veľká ako svet, rovnako si uvedomujem, že ešte nemôžeme. Najprv si musím najsť prácu a čosi našetriť pre naše vytúžené dieťaťko a hlavne sa osamostatniť,lebo teraz bývame u našich. Možno to vyznie pre niekoho hlúpo,ale my sme to vyriešili tak, že sme si z utulku adoptovali malú sučku Saniu a tej teraz dávame všetku lásku, ktorú môžme a často sa zabávame na tom, ako si predstavujeme, ako sa všetci už 4 budeme spolu hrávať (ja, partner, bábätko, Sania).
PS: Ale aj tak so mnou občas šijú všetci čerti, že chcem bábo a hneď. :-)

macka26

suhlasim s tiez....
ja som po babatku tuzila asi v tvojom veku.. realne ale na to neboli podmienky, ani financne, ani sme neboli zobrati, ani sme spolu nezili....vsetko to boli len prijemne prebudene pocity byt matkou...

teraz mam 27,som vydata,skoncila som skolu,. siesty rok pracujem. myslim, ze podmienky su idealne...na splnenie si sna o babatku

Veronika1603

tinusska- ty si ale chudera moja...kto TEBE dava pravo niekoho ponizovat?ked som citala to co si napisala normalne sa mi pozastavil rozum nad tym ako moze niekto taky ako ty vlasne zit???podla coho si usudila ze dotycna pise ako hotentot???sak ty sama si hotentot a aky velky!!!fuuuj spina jedna

alllaaaaa

dakujem babenky za vase rady:-)a myslim si uz fakt este mam cas a ked to bude mat prist pride cchela by som dostudovat a potom sa uvidi dakujem a nech sa vam dari :-)