Mam sa nad tym zamyslat alebo nie??

Príspevok v téme: Mam sa nad tym zamyslat alebo nie??
edusa

Chodim s priatelom dva roky aj dva mesiace,medzitym bola pauza nejake tri mesiace...
Chcem sa opytat,si mam stale nad tym uvazovat,alebo to pustit z hlavy....Moze kricat a nervacit priatel,ked som meskala,ze som ho volala do kostola so mnou,alebo nadavat mi ked je nervozny dokonca v rozculeni poslat do p.....

dakujem za pomoc.

edusa

wesker,od 18 uz pracujem,na slovemsku, a neboj,nikto mi nic nedal,rodicia nie su zaamozni,to ja som sa tak uz zaridila si predstav,stihla som uz nieco za ten piatok ako sa hovori,...takze nebud velmi mudry a neposielaj ludi kamkolvek,ved teba budu dvojnasobne:)))))najlepsie,ze cely cas som samostatna a nepotrebujem vas,a takeho ako si ty,uz vobec nie...a vsetko dobre do noveho roku:)))))

RUSH

edusa ,ja osobne si myslím,že s týmto mužom dlho nevydržíš,raz ti tie nervy povolia a pošleš ho niekam,niekomu to trvá dlhšie,prečo by si mala toto znášat,nevidím dovod,podla mna si zaslúžiš takého,ktorý si ta bude vážit a mat rád takú aká si a správat sa podla toho,aby si to cítila a mala dovod s ním vytrvat vo vztahu

Wesker

A vrchol je, ze sa budes este stazovat! Zobrat ti byt a auto a poslat ta, aby si si na ne isla zarobit. Za 30 rokov tvrdej prace by si to mozno stihla a potom by si inac rozpravala a nerozmyslala nad takymi picovina.i!!!

Wesker

Edusa aspon netrep. To mi chces povedat, ze si si do 18 rokov stihla zarobit tolko penazi, aby si si mohla dovolit kupit vlastne byvanie a vlastne auto? Asi tazko. To, ze ti to niekdo dal, ze ta zamozni rodicia zabezpecili, tym by som sa byt tebou vobec nechvalil! Minat peniaze inych dokaze kazdy chudak. Zamysli sa nad sebou, to tiez mnohe o tebe vypoveda. Taku trubu by som nechcel ani omylom.

edusa

Wesker si moze podat ruky s nim,takych ja zboznujem,ze maju pravo kricat,kludne nadavat,ved niekedy sa neda kontrolovat,nie? a mat vzdy pravdu.A poznam uz nejaku tu realitu,uz od 18-tky,zijem vo vlastnom, vozim sa na vlastnom....nie som zavisla na vas,Wesker,treba sa skludnit,bud taky laskavy a uvolni sa,daj do pokoja:))))

Wesker

Dievca vitaj v realite. Co si cakala, ze sa bude cely zivot k tebe spravat ako v stave najvacsej zalubenosti? Robi dobre, presne tak sa treba ku vam spravat lebo akonahle vam clovek trochu popusti uzdu tak si hned zacnete vyskakovat a skaredo to zneuzivat. Ste ako male deti, ktore treba donekonecna vychovavat! Je to smutne, ale je to tak. Ked sa ti nepaci tak si najdi ineho, mozno este horsieho. A poloz si otazku, si ty k nemu rovnako privetiva ako na zaciatku vztahu? Silne o tom pochybujem tak bud taka laskava a nechci to ani ty od neho. Dobru noc.

edusa

janka,dakujem za nazor...ano je to asi o tom natahovani a neviem o com este....to sa ani neda vypisat vsetko....ale niekedy je ako 5 korun ako sa hovori,vtedy nemam s nim ziaden problem a vlastne mi je snim fajn...len keby som ja nerobila a nerozpravala hluposti,nemeskala a neziadala ho take veci...hned by bolo,ze uz zase zacinam....samozrejme,ked sme sa davali do kopy,taaaaaak sluboval ze vseeeeetko urobi pre mna,a zrazu raz ist so mnou do kostola,ze fakt mi urobi radost a je katolik,vsetko,tak chcem od neho to,aby siel proti sebe....tak si....

janka24

A ak naozaj na teba utoči pre maličkosti, len aby raz ta naozaj už nebral ako svoj majetok a neutočil aj fyzicky nie iba nadavkami. on nema žiadne pravo ti nadavat a obmedzovat ta.