Antikoncepcia bez predpisu?

mishelllka1

Tak ale zasa dalsia vec je,ze niektore baby nenberu antikoncepciu len preto,aby neotehotneli...je na to aj viac dovodov...Ja si neviem zivot bez antikoncepcie predstavit,keby mam znova prezivat kazdy mesiac tie neznesitelne bolesti,kde ani tabletky proti bolesti nezaberaju,tak by som sa asi zblaznila.

A presne,je to po novom tak,ze sa nerobia testy pravidelne...iba ak mala holka nejake z ochoreni,na ktore sa lekar pyta na zaciatku.Ak nie, testy sa robia iba v pripade,ze pri pravidelnej prehliadke u vseobecnej su nejake zle vysledky.

niekto

pozri ked si svoje zdravie cenis si ich bud zaplatis alebo najdes gyn. ktory ti ich spravy tak ako to robi gyn. Adulieny

HAK je svinstvo a podla mna by sa nemali robit iba pecenove testy ale aj zrazanlivost krvy a vysetrenia srdcovo cievneho systemu
vlastne ja by som to nebral vobec ale to je uz o niecom inom ....

xyxyz

lebo sa nejak dokazalo, ze nemaju az taky vplyv na pecen, pretoze obsahuju male mnozstvo hormonov..a tym padom to prestala poistovna preplacat...takze sa nerobia..jedine ze by si si za to zaplatila...aj mne ich robil lekar poctivo ale uz sa to zmenilo

xyxyz

a inak antikocepcia bez predpisu....to sa neda..maloktora lekarnicka sa da oklamat....bez predpisu ti ju nedaju nikde, pretoze ked ti da lekarnik nieco bez predpisu, tak jednak je to nezakonne a druha vec je ze preberas zodpovednost na seba, cize ked sa ti nieco stane tak sa mozes ist aj stazovat neviem kde a nikto ti nepomoze, ale este aj ten lekarnik z toho moze mat pruser ako hovado

xyxyz

krvne testy pre branie antikoncepcie sa uz nerobia....!!!! uz dobreho pol roka...mam to potvrdene od viacerych gynekologov

niekto

ked ti lekar povie ze testy netreba robit alebo ti ich dokonca odmietne spravit zmen lekara

inak to sa tvrdi pri kazdej novej generacii cohokolvek
pokial mas v letaku napisane ze sposobuju to a to tak to naozaj mozu sposobit nezavisle od toho ako to prezentuje farmaceuticka firma , ci lekar

btw ja osobne som proti hak na tomto fore sa rel. casto obajavuju baby co maju problemy ale nezavisle od toho vseobecne v mojom okoli maju baby bezne s tym problem

ked nemusis radsej to neber chranit sa da aj inak nemusis si nicit zdravie

mishelllka1

No ja mam antikoncepciu dlho a moj gynekolog povedal,ze testy nerobi,pretoze teraz je nova doba a tabletky su prisposobene tak,ze nemaju robit problemy...nieco v tom zmysle. Takze mi testy nerobil uz peknu dobu. Zo vsetkych stran sak pocujem opacne nazory, aj ake problemy maju niektore holky... A nemam chut zrovna hazardovat so svojim zdravym...tak neviem co spravit....buduci tyzden sa za nim s tymto chystam...