Antikoncepcia bez predpisu

Janka2015

Predam dve balenia antikoncepcneho spermicidneho Caya gelu, pouzivaneho s diafragmou Caya. Obe balenia su, samozrejme nerozbalene. Exp. 02/2016. Cena 6 euro/ks alebo 10 euro/2ks. Povodna cena bola 12 euro/ks. )

joyce

predam antikoncepcne tbl. Sunya na 3 mesiace - neotvorene v povodnom baleni za 20e (povodna cena 30e). kontakt: j.joyce@centrum.sk

Lilly An

sway suhlasim s tebou, v zahranici ti skontroluju vahu a krvny tlak a hned ti daju antikoncepciu bez problemov. V zahranici to uplne inak funguje ako na Slovensku.

sway

Ja som bola u lekarky a nespravila mi krvne testy,dala antikoncepciu asi podla toho,s ktorou firmou mala zmluvu..A sadla.

n,,

to som sa aj ja bála.. teraz chodím každé 3 mesiace na odber krvi kvôli štítnej.. na kontroly... poviem ti nepozeraj sa na to a vydržíš... ohľadom antikoncepcie... nie je to cukrík a brať to môžeš začať... ael ak sa ti budú nežiadúce účinky prejavovať tak ju hned vysaď! Ide o to že lekár ta tou krvou a vyšetrením preverí či môžeš brať.. antikoncepciu pretože môže ti zistiť že máš zlú pečen alebo nejaké zlé výsledky krvi ... a to nemôžeš začať brať antik. to by si si len zhoršila.. takto by ti to zistil a mohla by si sa liečiť.. nejak.. a kontroly sú o tom že ta kontroluje či ti tá antik. neškodí nejak na pečeň... a na maternicu .. takto ťa prešetrí môžeš si byť istá že si zdravá ťa kontroluje aj rakovinu krčka... tak len toľko

alžbe

antikoncepcia nie sú cukríky- aj s predpisom ti môže spôsobiť problémy zdravotné, ale ked chodíš k lekárovi, tak ich môže odhaliť...

Deee

pozri hak bez predpisu je riziko ohrozenia toho najcennejsieho co mas zdravia...ale na co sa nas pytas kraviny ked si rozhodnuta si antiku nasadit aj bez navstevy gynekologa a predpisu...ja by som do takeho hazardu nikdy nesla...