Lenivost

0vecka

2 doodie radsej chod mozno narobis tahaky alebo bude skusajuci v povznesenej nalade nikdy nevies.... z vlastnej skusenosti viem ze sa to neoplati odkladat navyse aspon zistits ako to na tej skuske chodi...

[zruseny3]

ovecka, mam teraz ten isty problem. nemozem sa dokopat do ucenia. v piatok skuska a nic neviem. rozmyslam, ze sa na to vykaslem a pojdem az o dva tyzdne. a potom keby daco, tak snad profka da nejaky opravny. :) a mozno sa dokopem do ineho predmetu na utorok... alebo by ma mohol niekto nakopnut niecim... :)

cajik

Ovecka, ale vies, to je si myslim uplne normalne.. nepoznam studenta, ktoremu by sa chcelo ucit kazdy predmet. Kazdy ma nieco oblubene, a nieco menej. Nemozu ta predsa bavit vsetky predmety :). Ja sa tiez kolkokrat ucim take kraviny, ze hroza len pomysliet, ale treba to nejak prekusat, vydrzat to, silou vole sa dokopat k uceniu a potom po skuske na to uz aj zabudnes

0vecka

2 cajik ale ja nepotrebujem nic na ucenie to som skusal akoze cloveku to lepsie mysli ale ked sa mam nieco ucit na spamet tak to nema taky efekt ja skor potrebujem nieco aby sa mi xcelo... napr nejaku stupidnu basnicku co sa mi paci sa naucim rychlo ale nejaku teramechaniku to je smrt....