Záppaach z úst!

Príspevok v téme: Záppaach z úst!
susiiin

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či tu nemá niekto podobný problém ako ja.Ide o zápach z úst,ale spôsobený niečim veľmi zvláštnym.Stáva sa mi to tak raz za týždeň ,že žačne mi páchnuť z úst a môžem si umývať zuby aj dávať žuvačky koľko chcem,nemôžem to prebiť,pretože ten zápach ide z hrdla.A potom z ničoho nič ked si kychnem alebo iba vydýchnem mi výjde z hrdla taký malinký ako keby hlien ,ae myslím že su to zbytky z jedál uchytené niekde v hrdle-netuším kde/ a oni sa vlastne rozložia a to tá malinká vecička tak príšerne smmrdí ,akonáhle ju vyplujem a umyjem si zuby je pokoj..ale potom sa to stane zase:((NEROZUMIEM TOMU ,POMOZTE PROSIM

sussiin

ďakujem velmi pekne sa všetky rady.Začalo mi to to max.pred mesiacom,takže ešte počkám a ak to neprejde tak šup k doktorke a mám pocit,že by to mohl byť ten tonzilarny cap,co ma netesi ..ale uvidime.Este raz velmi pekne dakujem

katalinka

mimo tému
denz ak môžeš pozri sa na moju tému ekzantém detské choroby,som zúfalá
je vás tu mnoho, ktorý vedia čo je dobré a čo nie,čo s čím môže súvisieť...
ja jadnoducho neviem ako ďalej

Oriesok_

Maš na mandliach čapy, to su tie biele guličky čo občas vypluješ a potom už ten zapach nie je citiť. Aj ja to občas mavam ak prehltnem tak to citim a ak si to vytlačim z mandli preč tak už je dobre. Ale aj tak si chcem dať mandle vybrať aby sa mi to tam netvorilo. Ja mam mandle aj chronicky zapalene, čiže vkuse červene ako paprika najviac vždy rano. A to ma už 2x operovali v CA a nikomu nevadilo že ma ten zapal. No čo už. Čo sa mi všetko mohlo stať v tej Ca ak mam ten chronicky zapal?

fenix1

moze ist o reflux,nie je uzatvoreny zvierac pazeraku a je citit tvoj zaludok.trochu hlienu mozes mat hocikedy hocikde,velmi dobra je 15 dnova kura pitia vincentky,porozpusta hlieny nielen v hrdle a plucach,ale aj v traviacom trakte