Kamaratka na chudnutie aj pre mna?? :o)

Príspevok v téme: Kamaratka na chudnutie aj pre mna?? :o)
ushko

Ludkovia, ja uz nevieeem, ako sa prinutit tolko nepapat.. mam asi 10 kil viac, ako by som chcela, nabrala som ich asi za dva roky, a asi dva roky sa na mne tie tuciky poctivo drzia :o/ stokrat som si povedala, ze to nie je az tak vela, zhodit 10 kileciek, ze budem papat menej, pravidelne, do toho pohybu trosku a prec so sladkostami.. nie je to vobec tazkeee, takto si upravit zivotospravu.. len nemam volu, do kelu :o))
mam 24 rokov, mozno tu najdem nejaku podobnnu dusicku, co si uz tiez sama lezie na nervy, a ked si navzajom povieme vsetky svoje denne prehresky.. tak ma "zdrbe", ale zaroven povzbudi, podrzi... hmmm? cakaaam :o))) a peknu noc este..

Venice

Ja som sa nastartovala hlavne pohybom :D...pretoze cez sviatky ho vela nebolo, aj ked chodim jazdit na svah, toho snehu nebolo az tak vela...stiahla som si z netu cvicenia pilates (cvicila som ich uz aj pred tym, a fakt funguju:D-lenze ked som sa dostala kusok do formy zase som sa na to vykaslala ako vzdy) vsugerovala som si, ze pred spanim si nejaky set musim zacvicit, a teraz sa na to normalne tesim...jedlo som obmedzila ale len na mensie porcie...nevynechavam mäso ani mliecne vyrobky ani chlieb, len ich jem v norme, pretoze raz by som ich aj tak jest zacala a vaha by sa vratila:(

Simka =]

Ushko =] rada by som sa stala tvojou partackou za ta bude "zdrbavat" a ty mna =] ..mozme si pisat cez mejli alebo azet..co ty nato =] ak tak mi napis tvoj mejl alebo nick =] spolu nam kila pojdu lahsie..uz sa tesim

ushko

lost, DAKUJEME :o))) ved too, ze vydrzat :o) uee, v lete chcem byt v chorvatsku peknucka, stihla a sexi.. nie ako toto leto :o) hihi

ushko

lost, DAKUJEME :o))) ved too, ze vydrzat :o) uee, v lete chcem byt v chorvatsku peknucka, stihla a sexi.. nie ako toto leto :o) hihi

ushko

jeeej, venice,som rada, ze si sa pripojila.. a ako si sa nastartovala?? uz aj menej papkas, alebo sa hybes, alebo ako? uff, ja som aj teraz pred spanim dopapala jogurtik, sakra :o))

Venice

tak ja sa velmi rada k tebe pridam, lebo problem mam presne ten isty..postupne sa mi zbierali kilecka, nad ktorymi som rada mavla rukou:D ale teraz mi to uz vadi, chcem vypadat lepsie a pevnejsie, aj co sa oblecenia tyka moct si vyberat aj medzi velkostami 38 a pod :) nastartovala som sa a dufam ze to dotiahnem do konca a tak to iste prajem aj tebe:)