Mám hlad aj ked sa najem....

Nuky

Ludia pomoc, ja mam vazny problem. Uz 4.den citim strasny hlad a neprejde to ani ked sa najem. A ja jem uplne do plna. Jem aspon 6krat denne no nemozem sa zbavit hladu. A co je horsie cim viac sa citim byt hladny, tym sa citim byt slabsi. A nezalezi na tom kolko vody vypijem. Pijem denne aspon 2,5 litra tekutin. A ked sa uz citim velmo slaby, tak mi je zle... na odpadnutie. Od maja tohto roku som pribral asi 4 kila. Neviete co za chorobu moze sposobovat ten strasny hlad? Mam s tym ist do nemocnice?? Lebo mojho vseobecneho lekara som dnes nezastihol. Podla mna pasomnica ani hlisty to nebudu. Alebo existuju nejake ucinne prasky na zahnanie toho hladu??? Lebo nechcem pred doktorom vyzerat ako hypochonder. Velmi si ho vazim.
Dakujem, piste mi na email awesomeone@post.sk

vikušša

bloond
dopocula si sa o tom ze ak je clovek hladny aj ked sa naje a chudne ze moze mat pasomnicu alebo hlisty,?su to vnutorne parazity..oboje su v tenkom creve(ale nikdy naraz,pasomnica je v tebe len jedna,ale ak ams hlisty je ich tam viaaac)pojedaju ti vecsinu s tvojej stravy, preto (ak by si ich mala)by si bola stale hladna..jedno dieta v cesku zomrelo na hlisty,rodicia si vraj nevsimli ze je stale hladne a zdalo sa im v poriadku ale ked ho pytvali nasli mu okolo 200hlistov..vies si to predstavit??malo len niekolko mesiacov..preto radsej hod doktorovi a spytaj sa ci by ta visetril..ak by si chcela vediet nieco viac napr.odkial si ich mohla dostat napis mi na :Saskia988@azet.sk

maruska002

aj ja mam stale hlad. Stale by som jedla ale narozdiel od teba jem mozno aj 10 krat denne ale mensie porcie. Velke porcie by som nezvladla.

Myslim ze to bude tvojou psychikou, kedze hlad más ale po par hltoch uz nevladzes jest. mne sa to asi tak raz za rok stane ked ma čaká niečo čoho sa bojim alebo stresujem.

niki365

Faktom je, ze dnesna potrava nema absolutne ziadnu vyzivovu hodnotu, preto do seba stale nieco tlacime a stale sme hladni.. vacsina veci sa k nam vezie niekolko tisic km, a aby to nejako lakavo vyzeralo, je v tom vsetko mozne, len nie to, co tam ma byt.. ja som teraz konecne nasla nieco na to, ako skrotit priatelov apetit, to bol tiez vecny hlados. nechcem tu robit reklamu, ale ak mas zaujem vyskusat, ozvi sa mi na jana632@yahoo.de. budem rada, ak niekto potvrdi ucinky..